Kadınların Artık Sevgili ve Çocuk Yapmaktan Korktuğu Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Evet bunun bir seçim tarafı var. Evlenirsin evlenmezsin, sevgili yaparsın yapmazsın, çocuk sahibi olursun olmazsın. Ama bu seçimden ziyade korkunun getirdiği bir zorunluluk olmaya başlıyor. Böyle bir yerde hangi erkeğe güveneceğiz de sevgili olacağız? Ya o kibar diye ölüp bittiğimiz adam ayrılma durumu olduğunda beni canımla tehdit ederse? Çocuk sahibi olduğumuzda nasıl büyüteceğiz burada? Okulda, serviste, kreşte, sokakta ya tacize uğrarsa? Aslında kadın olduğumuz için korkuyoruz. Her şeyden.
    somurtkan_sirin
    binlerce yıldan denk geldiğimiz döneme bak🙄
     imcherry_
     yaşadığımız dönemi dürteyim
      yabadabadu
      iyi insanlarla karşılaşmak önemli
       basorexia_
       evlenmek istemiyorum. evet yaşım daha 14 ama ben böyle bir karar aldım. adam gibi işim olup ipleri elime alıp, biraz para biriktirirsem belki. ama istemiyorum. zorla mı? evde şakasının yapılmasına bile tahammülüm yok. annem seni aşirete vereceğim diye şaka yaptı geçen gün. evlenmek istemiyorum evlenmeyeceğim o gelinliği giymeyeceğim deyince ne cevabıyla karşılaştım bilin bakalım? sen evlenceksin. evlenmek *sünnet.gelinlik de giyeceksin. gelinlik giymek o kadının temiz namuslu olduğunu belirtir. gelinlik o nedenle beyazdır. sözüm yoq artıq. Yoq * sünnetler farz gibi zorunluğu değildir, yapılmasa da olur, günah değildir.
        gizemino
        Hatta asiri korktuğu gerçeği , zor süreçlerden geçiriyoruz bence sadece kadınlar da değil doğrusu. Erkek ve kadın herkes cocuk sahibi olmak ve biriyle beraber yan yana olmak konusunda korkutucu
         me_out_bye
         Doğru, haklısınız.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.