Kadınların Araba Park Etme Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Bugün eşim benim arabayı alıp çıktı. Ki hayatta vermem herkes bilir. Öğlen bir telefon, bir yere alışverişe gitmişmiş park ederken arkadaki aracın sol ön tamponu sıyırtmış, bizim arabanın da sağ arka kapıdan sağ arka fara kadar çizik. "Gelsene biraz korktum" diyor. Ne güzel evdeydim, bugün izin vermiştim kendime. Kalktım apar topar gittim. Bir baktım ki bizim araba çizik içinde. Kızmayaymışım, sinirlenmeyeymişim, olurmuş, ne yapsaymış, kamyon varmış, mış mış mış... Bayağı bir sövdüm kendi kendime ama yani. ama yani! Burada mevzu kadınlar araba kullanması filan değil ha. Sakın buna yormayın. Eşim de olsa bazen park etme mevzusuna çok ayar oluyorum. abi kullanıyorsanız park etmesini de bilin. Park edemiyorsanız kullanmayın abi! Neden gözüm gibi baktığım arabam servise gidiyor şu an?! Bir ben miyim muzdarip? Bezdim anasını satim.
    ladydisko
    burası buram buram genelleme koktu. böyle bir şey yok efendim park etmeyi beceremeyen insan vardır. o zaman bende şunu diyorum alkol alıp illa kendi aracını kullanmayı direten erkek
     mevsimlerdensnbahar61
     Bence kadın haklı olur öyle arada çokta şey yapmamak lazım
      benita
      Olur öyle ya insanlık hali çok şey yapmamak lazım 🙄
       vsjvsjvsjv000
       Mükemmelliyetçi olduğumuz için olabilir.
        me_out_bye
        Ben katırılım hafif. Kullanabiliyorsan bin kullanmada güçlük varsa kendinden emin değilsen binme. Ben de malzemelerimi severim başkası tarafından zarar verilmesi hoşuma gitmez. Ama arada olur öyle. Yengede haklı. Çokta şey etmemek lazım. Ama cinayet reiste haklı. Tamam bu neyse de böyle böyle tekrar etmesin mümkünse 🤨. Dime reis? Kadın Erkek farkı işte. Farklıyız.
         tictactoe
         Tekerleğin icadından bu yana kadınların bu konuda aşağılanıp eziklenmesi olabilir mi sebep, soruyorum sadece. Kardeşimle aramızda 2 yaş var. Ergenliğinin erken yaşlarından beri araba kullanır; babam, amcalarım, dayılarım kullanmasına müsaade ederdi. Ben ehliyetimi elime alana kadar gel sana öğretelim diyen olmadı??? Herşeyi kendim öğrendim ben. Eşim de öğretemezdi örneğin!? İşte bunlar hep seksist bakış açısı şeysi 🤔
          utumasasiilekayanadam
          Var aga böyle bir sorunsal. Eski sevgilim ehliyeti alalı 3 ay olmuş verdim sürsün, ham kalmasın diye. Neyse güzelce sürdü yolda tutuyor yani kırmızılar da duruyor onu tabii 5 yaşındaki çocukta yapar. Sıra park etmeye geldi. Ay ben yapamam edemem demeye başladı. Dedim park edeceksin. Neyse bu camdan kafasını falan çıkarıyor park ederken bir şekilde park etti ama nasıl etti? Bir metre boşluk var la kaldırımla araba arasında bir metre.
           zodyakli
           ben sevmiyorum arkadaş park etmeyi. ha sevmiyorum ama belirlenen iki çizgi arasına girerim orada sıkıntı yok. amaaa kaldırıma paralel iki araba arasına giremem.
            daisyyy
            Valla eşimi ararım gel beni şuraya götür derim gelir getirir götürür. Hiiiç trafik park işi ile uğraşamam ben.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.