Kadınları Şimdi Daha İyi Anlıyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Hormonlarımız bastırdığı ve meraklı olduğumuz için açanın peşine takılıyoruz. Gözler hep bir yerlerde... Halbuki hepsi kadın, hepsi ayrı güzel. Bu avarel çok güzelim ben bir taneyim diye açıyor aptal gibi 100000lerce erkek bakıp sulanıyor. Yorumlar yazıyor prim veriyor bu sayede bu kişiler mülküne mülk katıyor. İnanın aşırı geçici 7 8 senelik iş heves. Devamı yok bu işin. Aleyna'nın kilodunun @$%&#@... Benim odasında oturan kadınımın hücresinin zerresinin milyonda biri etmez aq. S.gt. Sen üzülme tatlı kıs , sende bir sorun yok. Açmanda gerekmez şöyle böyle olmasıda gerekmezzz. Var olduğun gibi mükemmelsin. Bu bir ilizyon, sağlam bir seviyeye gelmedikçe insanları böyle hamlelerle çeliyorlar işte. O da zamanla oluyor başta illa kanıyorsun farkı anlamak için galiba illa ki oluyor sonra erkekte durumu anlıyor. Kadınlar bu süre boyunca komple herşeyin farkında olup içten içte gıcık sinir olurken , hem o cinsine hem erkek partnerine. ☹. Hepsi boş işşşş... Hepsiiiii. Uçkurun amk. Toplumsal güzellik kalıpları anlayışın aq. Bir sen eder mi lan ? İsterse elmas döşesin .ötüne xd Bir senin pijamalı, normal gündelik kıyafetli halin eder mi oğlum ? Veriyor çalışılmış hile hareketini. Bir süre çeliyor aklını o da refleks olarak biyolojik etkileşim olarak tepki veriyoruz. Sonra vücutta bu tepkimesinin olduğunu ve uyutulduğunu tongaya düşürüldüğünü çözen anlayan erkek bir daha kanmaz bu ucuzzz şikelere. Başta bir kaç seferlik belli bir süre dönem kandırıyorlar işte. Sen ne ilgi çekeceksin lan pis. Sen kim O kim aq. Parçala kendini banane aq. Yeni hormon salgılaması aktif olmuş tavan seviyede olan etrafta malzeme arayan ergeni anca tutarsın elinde veya 50sinden sonra azan kafayı yemiş zengin genç malzeme arayanları çekersin. Başka bir anlamın yok. O kız var ya o kız orada oturup bekleyen takılan 🙂 😍❤🙂 Böyle hileli hareketlere ihtiyacı yok. Belki yaygara olan sensin ama kral olan o 👯‍♀️ Wohaaa. Kadınlar, bir şey yapmanıza gerek yok. Bir şey yapsan uğraşsanda bu değişmez. Oluyor olacak sonra düzelicek düzelmeyen bozuk demek ulaşması gereken yere ulaşmıyor bi fayda gelmez ondan o zmn onada sen yol vercen.
    plsdontmanipulateme
    Ya kardeş, yazdıkların hiçbir bağlama oturmuyor. Giriş gelişme sonuç yok. Anafikri açıklamıyorsun. Yazılarını iyileştirmen için kitap okumanı tavsiye ediyorum.
     hayalperestbirii
     inan o kadar yazı uzundu ki okumak bile istemedim yani
      umut.100
      Ses olmayınca vücudunu gösterirler
       marvelhulk
       ben senin ne dediğini anlamadım bile kardeşim.
        trueliving
        sen ne anlatmaya çalısıyorsun anlamadım ki kadınları anladığını söylemişssin ama bir yerde de yermişsn sanki anlamadım.
         fairytale-
         Açana bakan ,Onlyfans tiktok gibi uygulamalarda deli gibi para saçan eli sikinde gezen dalyaraklar olduğu sürece daha çok açan kazanır. Bu iş rekabete bindi. Olay dekolteyi geçti teşhirciliğe bindi. O evde paçalı don giyip oturan kızımıza olan oluyor. Fak dı sistım!!!
          selshine
          kafam çok karıştı bu yazıyı okuyunca pardon
           anemik
           ne diyon dayı
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.