Kadınları Korumak İçin Erkek Gibi Erkeklere İhtiyacımız Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Harry Styles olayını gördüm bugün eski bir olay ama dikkatimi çekti ve bazı muhafazakar yorumcular bunun zararlı olduğunu ilerde kadın ve çocukları korucak 'adam' kalmıyıcağı yönünde bazı eleştiriler yapmış aynı şey birçok erkek ünlüye yapılıyor bu arada bu konuda görüşleriniz nelerdir?
   https://youtu.be/k2boGAW3gc8
   https://youtu.be/k2boGAW3gc8
    -lucy-
    Kadınları korumak için, insan vicdanına ihtiyacımız var. Kadında da, erkekte de. Yani beyler, size ihtiyacı yok kimsenin, sizin aklınıza ve vicdanınıza ihtiyacı var.
     berat_redflag
     Kadınları korumak için illa Y kromozomuna ihtiyaç yok, vicdana, akıla, insanlığa ihtiyaç var...
      mrsnl33
      Istanbul sözleşmesi vb.uygulamalar hayata geçirilirse,kadına şiddet,taciz vb.suçlarda çok daha caydırıcı cezalar uygulanırsa,en azından ülkemiz için böyle bir sorun olmaz bence.
       me_out_bye
       Yani, şimdi tehlikeyi oluşturan erk*kler olduğu için. Erkek gibi erkek olsaydı hepsi? Tehlikenortadan kalkardı ve korunmuş olurlardı otomatikman. Yani evet. +Hayır. Milenyumda yaşıyoruz. Bir kadında kendisini koruyabilir gerek aklı ile gerek güvenlik araçları ile. Bir erkeğe sıgıntı olmak zorunda değildir ya da muhtaç değildir. Ama bunu kullananlarıda ayıplamam. Bu pozisyonda yine çıkarlı olan karda olan kendisidir. Akıllıca davranmiştir aptal erkegi uyarıp başka erkege karşi yonlendirmiş olaylar olurken yan gelip yatar izler kahkaha atar lafını yapar. Bu da bir gelişmiş insan işinj bilen insan turudur eylemj oyuzden saygi duyarim. Avanyajlariini kullanmamtadir. Ama tabi birwz kirli bir oyundur hafif pi#imsi bir davranış.
        eski_bi_tanidik
        Taciz, şiddet olaylarında evet "insanlara" ihtiyacımız var.
         somurtkan_sirin
         yıl olmuş iki bin bilmem kaç hala bu konuda şüphesi olan insanları görmek can yakıyor
          monaiman
          Birlik olmaya ve sağlam ceza kanunlarına ihtiyacımız var.
           yyuussuuff
           kadınları korumak için herhangi bir erkeğe ihtiyaç duyulmaz, cinsiyet fark etmeksizin bireylerin korumaya ihtiyaç duymadığı bir topluma gereksinim var
            gundemss
            Kadınların korunmak için kimseye ihtiyacı yok. Kadınlara zarsr veren erkeklerin eğitilöeye ihtiyacı var
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.