Kadınları Erkeklerin mi Kontrol Etmesi Lazım?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Bilirsiniz fazla dalgalanıyorlar hormonlar falan şu dönem bu dönem yaşantılarından dolayı bir şeyi yaparken bir şey yaparken bir öyle bir böyle hissediyorlar. Kadınların işi rolü cidden zor. Annelik var eşlik var kendi aralarında anlaşma çekişme neyse biliyorsunuz işte uzun lafın kısası bu kişiler bizden fazla dalgalanıyor. Bu zamanlarda onu idare etmek erkeğin rolu müdür. Şu çokça bize söylenen odunluk öküzlüğünde bir rolü mü var acaba hayatımızda ? Bizde insanız bizde çok kötü oluyoruz duyguşallaşıyoruz sapıtıyoruz bazen ama arada oluyor genelde daha sakiniz. Burada bazen kadın kaynaklı zaten karışıyoruz bizde ama ne yapacaksın ? Bir adam duygularını iyice köreltmelimidir nedir adamlık dediğimiz buradan mı geçiyor? Çünkü seni durduracak biri yok öyle gördüler mi büyük ihtimal terkedip gidiyorlar. Sanıyorlar ki diğer erkekler öyle değil sanki bunda sorun var ama herkes insan kimi karıştırır sıkıştırırsan afallayabilir. Belkide şu maço mamo kro erkek sevgisi buradan geliyordur ? O tarzın daha da moloz hiç .knde değil biliyorsunuz bu duygular. Ya da pç erkek iyice kaşarlaşmış duyguyla hiç alakası olmayan ne yapıyosa çıkarı ve öğrendiklerini tecrübesini sergileyen. Onlarda sevilir. Ters kutup olduğu için sana faydası dokunuyor burada kadınlarada laf atmıyorum olabilir böyle durumlar tabiatlarını değiştiremezler zor bir iş. Benim amacım olayı anlamak üzerine konuşmak. Rolümüz bu mudur taş gibi olmadıkça zarar mı ediyoruz ? Sonuçta bu bir partner hayat arkadaşı kadın dayanacak kendisine yardım edecek birini seçiyor genellikle. Tabi bizde insanız bizede yardım lazım arada ama... Özellikle fiziksel olmasada işleri anlama konusunda rahatlatılma konusunda :/ Pek sıkı sevgiler dışında gördüğüm bir şey değil. Sahip olanlar bu seviyeye ulaşanlar şanslı insanlar. Kıskanalım hepsini 😐 Eğer böyle bir şey yok buna alışkınlar ezelden beri böyle yaşıyorlarsa. Ağlar küser korkar zayıf kalır tekrar ayağa kalkar en güçlüsü olur tekrar ağlar tekrar kimse olmasada zorlu bir dünyada barınır kendi başına. E bizi zarar veriyor ama bu biz alışkın değiliz ki? Olmasın diye yırtınıyoruz oldu mu perişan oluyoz düzelmemiz zaman alıyor. Ayrılıklarda kadının ilk zamanlar üzülüp bir kaç ay sonra toparlanması kendine bakması devam etmesi. Erkeğin ise ilk zamanlarda çok düşünmemeye çalışıp hissetse bile kendini kandırıp devam etmesi ama bi noktadan sonda sonradan neredeyse sene boyunca o duygu düşünce içinde takılı kalmasınida buna örnek gösterebilir miyiz ? 🤔
    me_out_bye
     me_out_bye
     Her erkek bir noktadan sonra erkek olmak için duygularını endişelerini öldürmeli midir. Cidden katı bişe olmalı mıdır. - Kadın ileride evrimini daha hassasa göre gerçekleştirirken. Bir anne bir eşine bağlı biri vs. Biliyorsunuz durumları. Güzel olacak güler yüzlü olacak neşe kaynağı olacak. Toplum onlarıda buna ittiriyor evrimleri böyle biliyorsunuz. Yok eşini memnun edecek çocugum komşusuna. Onlarda bu roller ile uğraşıyoe bu arada bu kdr şeyde dalgalanmaları normal tabiki gayet orasi ayrı konu. Biz erkek olarak soruyoruz ne yapabiliriz. Burada gerçek manada olayımız nedir ??? Yetişkin hayatında* Umursayan olacaksın seven güven veren aynı zamanda katı olucan nasıl bir şey yani bu ? Sen teklif ediyorsun sen yapacaksın sen rahat ettircen kabul etmez çirkin dedi olgun davranacaksın yoluna bakıcan hamile kaldı iyice zorlanıyor tamamen değişik bir durum orada yanında olucan senle rahatlayacak ? Nasıl olacaksa... falan filan fln artik memnun değilim beni anlamiyorsun yeterli değilsin bana ayrılalım diyecek öyle böyle her şeyi yazamam durumları biliyorsunuz ona gore yorumunuzu bekliyorum. iş yerinde sorun oluyor erkek kilo alabiliyor iyice yürüyen oduna dönüşenler oluyor eve geliyor yatıyor adam. Gülemiyor gülmelisin. Bana hiç vakit ayırmıyorsun oluyor. Bunu nasıl sürekli doğrusunu rolünü yapacak dengeyi tutturacak ? Şundan tiskindin mi hayır diyorsun rahatlatıcan sana zaman zaman pat diye söylüyor sende olanları seni kim rahatlatacak ? Meseleleri tam anlamadan veya bize uymadığı için normal bişe olsada çabuk sinirleniyor. Sinirlenmemesi lazım. Erkek evrimi nedir hocam. Nasıl bir kadınla geçinebilir uzunca süre doğru şekilde ? - Kadın bunu becerebiliyor biraz yatkınlık var multitask. Biz analoguz tekdüze sabitiz çoğu zaman. Bir ayar tutturalım öyle gitsin istiyoruz ama yok böyle bir ayar. Erkeğinde çok şey yapması lazım ? Beklenen o diğer türlü başarısız görülüyorsun.
      eliff04
      Bir kadın olarak diğer hemcinslerimin "hormonları" bahane ederek huysuzluk yapmasını yanlış buluyorum tamam duyguları belki etkiliyor ama öyle yüksek oranlarda değil kesinlikle. Bunu abartmayı ve bahane etmeyi bu şekilde ilgi çektiklerini sanmayı seviyorlar. Tabi bu erkekleri sadece bıktırıyor. Öyle zamanlarda kadınların yüzüne karşı iyi davransalar bile içlerinden "off bi bitmedi şu hormonlar" dediklerini tahmin etmek hiç de zor değil.
       tsukyomi
       Hormonlar derken reglden bahsediyorsak şayet, genelde 3-4 gün sürer ve 3 günü illa acile iğneye giderim, zira ağrısı dayanılmaz oluyor bende. Bu ağrı elbette psikolojiye etki edecek, bir tık daha kızgın ve bitkin olabilirim, ama bunun dışında zırlamam, sikko tripler atmam, kendimi prenses, karşımdakini köpek sanmam. Noldu? Yine mi erkek oğlu erkek çıktım şimdi? Tamamen karakter ve bir parça PMS dedikleri şeyle alakalı, o da çoğu kadında yok, hemcinslerimin bazıları yaptıklarına kılıf arıyor sadece. Kimse kimseyi hormonlar vs diyerek kontrol edemez. Zira yaptıklarından karakterin sorumludur, hormonların değil. Bazı kadınlar boş karakterine "yha hormonlar işte ühüğ" diyerek, bazı erkekler de "sen dalgalanırsın şimdi bana bırak" diyerek sikko maçoluklarına, "sahip çıkma" igrençliğine sarılmasın. Velhasıl;
        sairsel
        Bana kalırsa kimse kimseyi kontrol veya idare etmek zorunda değil. Kişiler arasındaki anlaşmaya göre istisnai durumlar olabilir tabi ama hormonlar yada başka etkenler öne sürülerek bu durum suistimal edilirse bir yerden sonra karşı taraf yorulacaktır ve ilişkide sıkıntılar çıkacaktır. En güzeli herkes kendisini kontrol etsin ve günün şartları neyi gerektiriyorsa ona göre yetiştirsin.
         archie
         yani beyin sahibi her insan kendi iradesiyle hareke etmeli
          gossipdio
          birisni kontrol etmek ilişkide ki en kötü şey bana göre. Kontrol üstüne kurulu bir ilişki sağlıklı olmaz bana göre
           superamele
           Zaten şu ülkede çoğu erkegi kadınlar çok güzel kontrol ediyor. Adeta kukla gibi
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.