Kadınları Bir Yaştan Sonra Hep Aynı Şekilde Algılamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   silmarillion
   Bir savunma mekanizması mıdır, yoksa bir tümevarım mıdır bilmiyorum. Aynı şeyler kadınların erkeklere bakış açışı olarak da tezahür etmekte. Bu kafaya erişen var mı?
    honeybee
    yol yakınken sen bu düşünceden vazgeç bence 😄
     tsukyomi
     Umarım başlığı doğru algılamışımdır😄 Ben tüm erkekleri bunlarla aynı kefeye koymuyorum mesela. Biliyorum çünkü aranızda kaliteli insanlar var. Sırf kadınım ve bakir olmadığı halde bakire isteyen tiplere iki çift laf söyledim diye edilen muamele bu. Kusura bakmayın arkadaşlar, eğer beni bunları seven bazı gerizekalı hemcinslerimle aynı kefeye koyarsanız şekil A ve B'deki onur madalyalarımdan biri olursunuz. Vazgeçin bu aynı kefe işinden bence :)
      agac-ceviz
      Evet doğru anladıysam 35 yaş kadın erkek ve toplum için mesela evde kalmış yada kusurlu kadındır bana mesela evlendinmi hiç derler 35 yaş bir kadın bekarsa mutlaka önceden evlenmiştir yada başka bir şeyi vardır erkeklerden ziyade çevre yapar bunu toplum olarak dışlanma kadına fazlaca yapılır erkegede aslında bizde insanlar ya yaşa yada cüzdan gore değerlenir
       sairsel
       Bırakın kadınını erkeğini hiç kimse bir birinin aynı değildir. Aman şu şöyle yapıyor kesin şöyledir, aman bu böyle yapıyor kesin böyledir gibi toplumsal yanlışlar bireylere tezahür ettikçe yanılsamalar çoğalacak ve cahillik tavan yapacaktır.
        terliklihayvan
        kadınların yaşı mı erkeklerin yaşı mı anlamadım ben:( bir yaştan sonra, hayatın içindeki hemen herşey tekrar oluyor. önceki deneyimlerden edindiğiniz bilgilerle bir çerçeve çizip, tekrarları da o çerçevenin içine oturtuyorsunuz. insanları da buna göre kategorize ediyorsunuz. bazen çerçeveniz o kadar rijit oluyor ki, karşınızdaki insan o çerçeveye uymasa da öyleymiş gibi davranıp, sonunda kişi çerçeveye göre davranınca da "hah ben biliyordum" diyorsunuz. (kendini gerçekleştiren kehanet). bunun aksini yapmak da mümkün, ancak o zaman da herşeyi her seferinde yeniden öğreniyorsunuz. burada kritik kelime "hep". çerçeveye sadık kalıp, bunun dışında ihtimaller olacağını da göz ardı etmemek lazım. hep değil yani.
         marvelhulk
         hangi yaşmış o çok merak ettim keşifedebilene her yaş ayrı bir güzellik söyliyim sana 😉
          minmina
          genç olunca kaşaar, yaşlı olunca pörsümüş diyorlar. kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. erkeklerin salak saçma hareketleri işte
           samyeli90
           Bu kesim var kadınların hepsini aynı gören ya da erkeklerin ne kadar ben öyle değilim desen de dinletemiyorsun bir süre sonra sende böyle olacaksın diyor eee gavat o zaman sende bir sorun var bir kendine baksana sana gelen kadın neden böyle olur Umarım konuyu doğru anlamışımdır
            _mfe_
            Kadınlar her yasta farklı güzelliklere sahip her yaşta ayrı tatlara sahip bir yaştan sonra kadinları saçma algılamak düşüncesizlik kadınlar bir nimet bize verilen değerini bileceksiniz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.