Kadınları Anlamak Konu 1
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Bir kız mütemadiyen siz yakından geçerken sizi görünce irkiliyorsa? Bu sizi seviyor panik yapıyor mu demek? Yoksa sizden korktuğundan mı? Ya da rahatsız olduğundan mı siz bişe yaparsınız diye ? 🤔 Bunu ayırt etmesi ne zor yaa. Üzerinde rpg oyunu gibi status efekt yazmıyor ki insanların ne hissettiğini anlayak 😁 Love efekt. Bu kız sizi her gördüğunde insan bedeni zaaflarından dolayı panik yapar. Buff siz uzaklaşinca son bulur. Lol.
    sairsel
     garavel_usta
     Knk başlık açmakla falan uğraşmasaydın keşke. Direkt bana mesaj atabilirdin. Biliyorsun kadınlar konusunda çok iyiyimdir.
      myheartofstereo
      O kadar zor değil kadınları anlamak aslında... kız kardeşinize, yoksa da kız olan arkadaşlarınıza sorarsanız anlatırlar.
       blondewitch
       Hm, değişir aslında. O anki yüz ifadesini bilmek lazım. Heyecandan da korkudan da irkilebilir bir insan. Mimiklerinden anlayabilirsin az buçuk. Bu arada kadınları anlayamazsınız. Kadını anlayabilirsiniz, bir başka kadını anlayabilirsiniz. Bir grubu topluca anlamak imkansız yani. :D
        gizemino
        Hayırsa hayirdir kimse size nazlanmiyor
         goygoysporz
         Bence erkekler kendisi net olamadığı için kadınları anlayamıyor. Ne istedikleri belli değil genelde ve bu anlamıyorum ayaklarına girip pes ediyorlar 😂
          me_out_bye
          Ya bi kız size mütemadiyen size abi diyorsa cümlelerinin sonunda 😅 Gereksizce sık sık. Benden uzak dur demek mi? Öyle dime bu basit. Bunu biliyom 🤔 Klasik. Abi zone a sığınıp 😅 fırt kaçıp gitmek. Güzel taktik bu tutarlı 🤪 - Gerçi eskiden bende herkese abi derdim. O da bir süreç şimdi hepimiz geçiyoz. O da var 🤔 Ama konumuz o değil. Benim anlattığım gibi kullanıyorlar bence 😝 Abi bir uyarıcı kelime hehe. - Bunun bir değişik versiyonu, yan türevide kanka dır hehe.
           kafatamircisi
           Karl marx Yıllar yılı abazalar, kadın ruhundan anlamaya çalıştılar, mesele onu değiştirmektir. diyerek kadın ruhundan anlıyor olmanın (her ne demekse bu) tek başına yeterli olmayacağını, eylemin gerekliliğini vurgulamıştır. bu arada yeri gelmişken eklemeden geçemeyeceğim, "kadın ruhundan anlamak" denilen sikko muhafazakar-romantizmin ortaya çıkarıp çıkarabileceği en seksist söylemlerdendir.
            abdes_terligi
            kadınlar uzaylı değil yavrum onlar da insan senin benim gibi, anlamak zor değil.
             torture
             Kadınların neyini anlamadın sandığınız kadar zor değil aslında
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.