Kadınlardaki Erkeklere Makyaj Yapma İsteği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Gözlemlerime göre erkeklerin cildi daha pürüzsüz ve kirpikleri daha uzun. Bi de sakalsızsa değmeyin keyfimize. Ama sakalı olsa da problem yok rimel sürmek aşırı keyifli. Denedim, pişman olmazsınız :D
    mrsnl33
    Makyaj,delikanlı adamı bozar😂😂😂
     maskoff
     erkekler, erkeklerimiz... gelmeyin bu oyunlara. yine söylüyorum. bunu yapan kadından uzaklaşın demiyorum, kaçın arkanıza bile bakmayın..
      tsukyomi
      Herifin cildi benden daha pürüzsüz Rase, Adamda kıl tüy namına hiçbir şey yok Rase.. Kirpikleri de tam rimellik aslında. Ama asla yapmam, Olga deyip enine boyuna bakmadan götürmeye çalışırlar adamı. Sonuçta götürmeye çalışanlar mezarda, ayıcığım mapus damlarında.. Bir makyaj nelere kadir hey gidi.
       sena158
       Yani bence kendini bize biraksalar tabi byle profosyonelce yapmam ileride esim olcak kisiye sadece şirinlik amaçlı uğrasirim mesela uyanmadan hemen bu adam Sena'nın diye yazabilirim mat rujla anlına işe öyle gittiğini falan hayal ediyorum akdnmwdj. Tabii eve geldikten sonra hayalimde ki kafa dengi bnmle şakalsip onun da bna makyaj esyasiyla saldrmasi :D eger kafa dengim olmazsa yandim 😂 Rezil Oldum Millte diyip tavır sergileyebilir gerçi biz kizlar kendi levhimize cevirirz ama inş yine de kafa dengim olur kaderim olck insan :D var bir hayalimiz ...
        rai1231
        Bende birkez makyaj yapmıştım çok kötü oldu makyaj erkeklere yakışmaz
         kafatamircisi
         Raselika sal artık be kızım şu erkekleri kim vurduya gidecen bi gün sonra gelcen yine dio da başlık açıcaksın)
          tey_ze
          Kaliteli ve nadide malzemelerimi onların bakımsız suratlarında heba edemem
           gregory_
           Bunu denemedim olabilir bisey ama sakal trasini kadinin yapmasi cok degisik ve keyifli bir his, deneyiniz bunu da. Ustura daha da bi degisik hava veriyor.
            imcherry_
            huuu güzel fikir... bunu birilerinin üstünde denemem lazım
             faruktekin
             benim de gözlerime sürme çekmek isterlerdi. heveslerini alsınlar diye çektirirdim sonra aynada bakınca kendime lan bu kızlar boşuna güzel gözükmüyorlar derdim. çoğunuz makyaj güzelisiniz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.