Kadınlara Sorulmaması Gereken Sorular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Yaş veya kilo sorularına çok takılmıyorum. Soruladabilir ama bazı sorular var ki yuh artık dediğim. Mesela bakire misin ? Kız- erkek fark etmez niye merak eder ki insan böyle bir şeyi. Sanane yani. Özel hayat ile ilgili gelen soruları hiç sevmemişimdir, belki kapalı yaşamak istiyorumdur, ilişkimi herkese anlatmak zorunda değilim. Başka bir soru da ilişkilerinde hiç tartışmıyor musun? Tartışıyorum veya tartışmıyorum kendi ilişkileriyle karşılaştırmaya başlıyorlar. Üstelik bana gelip sizde bir terslik var diyorlar :dD Gülsem mi dövsem mi bilemiyorum. Larissa Gacemer'e de niye çocuk yapmıyorsunuz diye sormuşlardı. Kadın o kadar tatlı birisi ki onu bile üzmeyi, delirtmeyi başardılar. Böyle sorulara sormayın arkadaşlar, her şeyin bir yeri var. Sizce bir kadına sorulmaması gereken sorulara neler ?
    eksi_pirasa
    evli kadına anında ne zaman çocuk yapacaksın diye sormak hatta sormaktan öte diretmek çocuk yapın diye. çok kaba
     maskoff
     kimse yazmayacak ben yazayım, bakire misin diye sorulmaz. böyle bir soru yok arkadaşlarım. bu soruyu unutun.
      catherine-earnshaw
      "Sen kilo mu aldın?" Makyajsızken: "Ağladın mı sen?" "Kaç kilosun?" "Bakire misin?" Sana ne dümbeleğin evladı.
       lovewkoko
       genel konuşmak istiyorum mikrofonumu verin. ben yeni evli bir çiftin evine gidip kadını sıkıştırarak soru soranları çok ayıplıyorum. onu kaça aldın, hele bir yatak odanızı göster, evini gezdirsene bize. bana çok ayıp geliyor. ben muhattap olmuyorum genelde kadınlar muhattap oluyor böyle şeylerle.
        tsukyomi
        Erkeklere ne sorulmaması gerekiyorsa kadına da sorulmamalı. Aynı hamurun farklı şekilleriyiz, bu kadındır bunu sormayalım, bu erkektir şunu sormayalım diye bir şey yok. Sorarken insanı ezmeyin yeter.
         the_gost
         Evlilere, neden çocuk yapmadınız? deyip çocuk yapmaları için baskı yapılması. Birine kilo mu aldın ya da zayıfladın mı? diye sorulması. Ne zaman evleniyorsun? Okul da bitti ne yapacaksın? Sevgilin var mı? Ne zaman işe gireceksin? He bir de her şeyi irdeleyen insanlar var. Sırf irdelemek için soranlar.
          holigan12
          bence kilo da sorulmamalı kimseyi ilgilendiren bir durum değil açıkçası hem bakire misin birisiyle öpüştün mü yattın mı şöyle oldu mu böyle ettin mi size ne amnakoyım herkes namus bekçisi kesiliyor başımıza niye yapıyorsun ya da niye yapmıyorsun seni ilgilendiren bi bok yook işine bak bir de en fazla aldığım soru dudaklar botoks mu dudaklar lens mi he amınakoyım lens he anasını botoks yaptırdım bi siktirin amk ne beyinsiz insanlar var şu dünya da ya
           absurdizm
           mastürbasyon yapıyor musun? niye asko he desem benle mi yapcan
            avcikizhamide
            nE ZaMaN EvlEnCeN GiZiM SeEeEn, "Akrabalar,banemin arkadaslari nenem"
             leb
             Türkiye'de yol sormaya bile çekiniyorum ben.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.