Kadınlara Sorulmaması Gereken Sorular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Yaş veya kilo sorularına çok takılmıyorum. Soruladabilir ama bazı sorular var ki yuh artık dediğim. Mesela bakire misin ? Kız- erkek fark etmez niye merak eder ki insan böyle bir şeyi. Sanane yani. Özel hayat ile ilgili gelen soruları hiç sevmemişimdir, belki kapalı yaşamak istiyorumdur, ilişkimi herkese anlatmak zorunda değilim. Başka bir soru da ilişkilerinde hiç tartışmıyor musun? Tartışıyorum veya tartışmıyorum kendi ilişkileriyle karşılaştırmaya başlıyorlar. Üstelik bana gelip sizde bir terslik var diyorlar :dD Gülsem mi dövsem mi bilemiyorum. Larissa Gacemer'e de niye çocuk yapmıyorsunuz diye sormuşlardı. Kadın o kadar tatlı birisi ki onu bile üzmeyi, delirtmeyi başardılar. Böyle sorulara sormayın arkadaşlar, her şeyin bir yeri var. Sizce bir kadına sorulmaması gereken sorulara neler ?
    maskoff
    kimse yazmayacak ben yazayım, bakire misin diye sorulmaz. böyle bir soru yok arkadaşlarım. bu soruyu unutun.
     absurdizm
     mastürbasyon yapıyor musun? niye asko he desem benle mi yapcan
      tsukyomi
      Erkeklere ne sorulmaması gerekiyorsa kadına da sorulmamalı. Aynı hamurun farklı şekilleriyiz, bu kadındır bunu sormayalım, bu erkektir şunu sormayalım diye bir şey yok. Sorarken insanı ezmeyin yeter.
       lovewkoko
       genel konuşmak istiyorum mikrofonumu verin. ben yeni evli bir çiftin evine gidip kadını sıkıştırarak soru soranları çok ayıplıyorum. onu kaça aldın, hele bir yatak odanızı göster, evini gezdirsene bize. bana çok ayıp geliyor. ben muhattap olmuyorum genelde kadınlar muhattap oluyor böyle şeylerle.
        eksi_pirasa
        evli kadına anında ne zaman çocuk yapacaksın diye sormak hatta sormaktan öte diretmek çocuk yapın diye. çok kaba
         avcikizhamide
         nE ZaMaN EvlEnCeN GiZiM SeEeEn, "Akrabalar,banemin arkadaslari nenem"
          coronavirus
          Anan güzel mi?
           birbirceyrek
           ‘Göğüslerin lens mi?’ Lise dönemimizde iri göğüslü kızlar için ergen kafa bu espriyi yapardık sürekli kendi aramızda. Sonra dilimde o kadar yer etmiş ki hoşlandığım kıza ilk buluşmamızda gözlerin lens mi diye soracakken bunu sordum. Sorulmaması gereken bi soruymuş acı bi tecrübe oldu.
            bukafelos
            ''sen biraz kilo mu aldın?'' bak daha moral bozanını görmedim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.