Kadınlar Sadece Anne, Kardeş ya da Eş Olduklarında Değerlidir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   başlığı ilgi çekmesi için böyle açtım. kadınlar kutsaldır çünkü onlar annedir diyen zihniyetedir bu söylediklerim. hiçbir kadın anne olmak zorunda değil! böyle bir toplumsal baskı yaratıp sen anne adayısın demek, bizim çürümüş zihniyetimizin bir parçası. ya da birimizin eşi, bacısı vs. onlar bizim eşlerimizdir, onlar çiçektir, en güzelini hak ederler... bu sözler de aynı şekilde. kadın kadındır, çiçek babandır canım benim. kadının değerli olmasının öznesi bir erkek değildir. bu dilden ve zihniyetten kurtulana kadar ne söylesek boş. kadınlar çiçektir onları sevelim koruyalımmış... gerçekten pırıl pırıl kafan varmış.
    moon_night
    Bazılarına göre doğurmuyorsan, kadın değilsin...
     karolunita
     Genellemeni s*kmek için girmiştim ben de çıkiyim o zaman ben dhztudutdyif
      kanunizm
      Gelsin linçler... Erkeğe nasıl 'bir kadın seni adam yapabilecek tek şeydir' diyorsanız o halde aynısı kadınlar için de geçerlidir. Hem doğum olayından ötürü 'biz hayat veriyoruz' vesaire tarzı küçük yaratıcı moduna girebiliyorsunuz hem de 'doğurmak zorunda değilim' deyip aynı zamanda da o küçük yaratıcı egosunu kaybetmek istemiyorsunuz. Tamam bunları saymıyorsanız biyolojik bakalım, erkekler de babalık yaptığında kıymetlidir ve bu üreme organları sizlere süs olsun diye değil imkan bulduğunuzda bir çocuk sahibi olabilesiniz diye verildi. Metni iyi okuduğunuza emin olunuz, genel değil alınmak isteyen alınsın saygılarımla.
       guzel-kizlari-dusurmeye-geldim
       boş konu. noldu tatmin oldu mu takdir görme, doğru, haklısın, vuay kardeşim tespit gibi tespit helal olsun duyguların. kabardın mı şöyle güzelce. değişim ve etki yaratmak istiyorsan buralarda boş mastürbasyonlar yerine git kadın derneklerine üye ol, hizmetlerinde destekte bulun. git kadın haklarına dair bi site oluştur ve kitle oluşturmaya çalış, yardıma muhtaçların sesi ol. özetle. icraat yapmıyorsan buralarda zaten milletin hemfikir olduğu konular üzerinden mastürbasyon yapma. git karısını dövenin karşısına dikileceğin ortamları araştır. git karakola günde kaç şikayet geliyor bunu araştırıp sayısal verileri insanlara sun. elle tutulur gözle görülür işler yap. burada kendini tatmin için yaptığın boş güzellemeler bir kadını daha dayaktan kurtarmıyor. niyetin birilerini kurtarmaksa götünü kaldırıp yola koyul aksi halde samimiyetsiz dikkat çekme çabalarına girişme herkesin bildiği goygoyları yaparak
        eflayilmaz
        Kadın olduğumuz için değil insan olduğumuz için değer görmek istiyoruz !
         helena22
         kadınlar insan olduğu için değerlidir tşk
          plazacalisani
          Doğru. Türkiye'de böyle görülüyor. Hele ki çocuk sahibi olmuyorsan kadın bile değilsin
           keladam
           Tam başlığa sövmek için girdim Sazan.avi çıktı
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.