Kadınlar Psikopat Erkeklerle Birlikte Olmadığında Kadın Cinayetleri Son Bulacak mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bugün bu ülkede bir kadın daha öldürüldü. Vahşice, canice, yakılarak... İsimler değişiyor ve kadınlar katledilmeye devam ediyor. Bu yıl 381 kadın öldürüldü. Eski eş, eski sevgili, sevgili, abi, baba ya da kardeş failler değişmiyor. Bu insanların hasta, sağlıksız, psikopat, cani olduğunu yazıp çiziyoruz, konuşuyoruz nitekim öyleler ama bir konuda anlaşamıyoruz. Özellikle sevgilileri ya da eski sevgilileri tarafından katledilen kadınlar için "Neden bir psikopatla birlikte? Neden karşısındaki insanı tanıyamıyor?" soruları yükseliyor. Serkan İnci: "Kadınlar, kendilerini katledecek psikopatlıkta olan erkeklerle olma arzularını neden dizginleyemiyorlar? Bunun üzerine cidden kafa yorulması gerekli." demiş. Ümitcan Uygun'un ınstagram mesajlarında ve tiktok yayınlarında da gördüğümüz gibi Serkan İnci haksız değil. Bunu sorguluyoruz evet ama bu hastalıklı ruhların, canilerin toplumda nasıl var olduklarını, ailelerin, annelerin ve toplumun nasıl böyle insanlar yetiştirebildiklerini sorgulamıyoruz. Biz bu insanlara iyi hal indirimi yaptık, bazılarına ceza bile kesmedik, kadını suçlu bulduk, gitmeseymiş, görüşmeseymiş, sevgili olmasaymış dedik. Şimdi de "Kadınlar! bu psikopatlardan uzak durun" diyoruz. Kadın cinayetlerini önlemenin yolu buradan mı geçiyor sadece?
    karovalesi
    tespit edilip tedavi ettirilmedikleri sürece, küçüklükten itibaren saygı ve sevgi öğretilmediği sürece veya nesilleri tükenmediği sürece son bulmaz bu. kadınlarla falan ilgisi yok bunun
     damladamlo
     Kadınlar psikopat erkekleri reddettiği için öldürülüyor yalnız??
      ali-vercetti
      baya azalır ama asla son bulmaz
       sedefartuny
       Peki bugün oğlu tarafından öldürülen kadın ne yapmalıydı? Oğlum psikopattır deyip hayatından mı çıkarmalıydı? Saçmalamayınız. Katillerin katil olarak yargılandığı bir hukuk sistemi ve yine katil olarak tanımlandığı bir toplum düzeni tek ihtiyaç.
        eflayilmaz
        Psikopat erkeklerden uzak durmak mı? Arkadaşlar bu ülkede hapisten kaçan bir adam hiçbir sebep yokken bir kadını öldürdü. Ceren Özdemir. Unutmayacağız. Kadın cinayetlerinin suçlusu hiçbir zaman kadın değildir. İçinde insanlık olmayan insanlar da kendisini gayet güzel saklıyorlar. Psikopat erkeklerle birlikte olmayalım hadi tamam. Bindiğim takside şoförden, kapıya gelen kuryeden ya da tek başıma sokakta yürürken selektör yakan kişiden nasıl uzak duracağım.
         miller
         babalarının öldürdüğü kız çocukları var. o babadan evin içinde eğitim adı altında şiddet görerek büyüyor. bu bakış açısı oldukça lümpen. siz de psikopatlarla sevgili olmayın o zaman kardeşim dedikçe daha da iğrenç hale geliyor durum. çözüm sanki kadınların kendisindeymiş gibi gösterilmeye çalışılıyor. fındık beyinliler konuşuyor. serkan inci. hmmmmm.
          badideasensei
          Hayır aileler insana değer veren şekilde evlat yetiştirdiği zaman sona erecek🖤
           zraporu
           Türkiye’de psikopat insan sayısı son bulmaz anacım. Ve ne yazıkki bu cinayetler de son bulmaz. Keşke son olsa... Asıl mesele ruh sağlığının sağlıklı olmaması. Psikiyatridekilerin hepsi hastasına al bu ilacı geçer diye başından savmaya devam ettikçe; Psikologların alt ve orta sınıf kesim olan hastasını dinlemedikçe; Özel olarak gidilen terapi ücretlerinin fiyatları en az 300tlden başladıkça SON BUL-MAZ. Bi de gen kısmı var. Onunda çözümü tek bişi; sorunu olan bireyin ÜREMEMESİ. Ama bunu kim idrak edecek, uygulayacak, üremeyecek. Hadi bi şekilde (!) algıladı diyelim; çözmek istiyor, psikoloğa gitmesi lazım... Ama devlet hastanesindekiler dinlemiyor ilacı dayayıp geçiyor. Hıı özele gitmesi lazım... Ama hani para??? Bireyin karın tokluğuna yaşadığı şu ülkede kendi sağlığı için para harcayabilmesi mümkün mü? Bunu düşünebilmesi mümkün mü? Sorunlar silsilesini anlatmaya 4000 karakter yetmeyecek kadar her tarafı b*klu değnek gibi bi mesele...
            detokssuyu
            Ne yaptık ne ettik yine kadınları suçlamayı başardık yani. Yakılan bir kadında dahi suç arayacak kadar nasıl duyarsızlaşabiliyorsunuz? Kavun karpuz mu bu? İki koklayalım, vuralım ve anlayalım. Aaa psikopat değilmiş tamam bundan olur ya da aa bu psikopat hemen hayatımdan defetmeliyim. Bu mudur? Yaşam hakkından konuşsak, kimse kimseye zarar veremez desek verirse yaptırımı budur desek. Çocuklarımızı yetiştirirken cana saygı duyması gerektiğini öğretsek olmuyor mu?
             asil35
             mesele psikopatlık değil adamlık
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.