Kadınlar Olmasaydı Halimiz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   pisliğin içinde, ütüsüz, traşsız, kromagnum gibi yaşardık herhalde.
    ketcaplisarma
    Olmazdınız...
     dr-zet
     Biraz arto, biraz yıldo
      bunedio_
      Acaba kadınlar olmasa , egolarını tatmin etmek için kimle uğraşırlardı, şimdi gücümüz yetiyor toplum da müsait diye ne sıkıntısı varsa erkeklerin çevresindeki bir kadından çıkarıyor ve kendi aralarında birbirlerine müthiş destekler. Kadınlar olmasa acaba birbirleri ile uğraşırlar mıydı yoksa aynı kas gücünde oldukları için vazgeçip gül gibi geçinirler miydi
       sozdedegilgozde
       Bence burada ağır bir cinsiyetçilik yapılmış fakat yazan arkadaş muhtemelen ben iyi bir şey söyledim yine yaranamadım diyecektir. İnanın sizlere de bir şey diyemiyorum. Neyin ne olduğunu anlayamayacak kadar cahilliklerle dolu bir toplumda yaşıyoruz.
        roxannee-
        Ne yani şimdi bu başlık sırf arkasını toplamayı beceremeyen bir erkek tarafından mı açılmış? Ve kadınları sırf erkeklerin arkasını toplamak için dünyaya geldiklerini zanneden bir erkek mi yazmış şimdi bu başlığı hay allahım yarabbim ! Sakin ol Roxanne.
         nunukafasi
         Şimdi olabildikçe sakin bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Öncelikle biz kadınlar sizin arkanızı toplamak, sizleri adam etmek için gelmedik bu bir. Evet kadınların bir annelik rolü var ve toplumumuzda kültürümüz gereği, erkek anneleri oğullarına pek düşkün oluyor, el bebek gül bebek büyütülüyor. Arkaları sürekli toplanıyor. Ee sonra ne oluyor hiçbir şey beceremeyen bir erkek güruhu oluşuyor. Tabii bu da gayet normal kabul ediliyor çünkü neden bir kadın var nasıl olsa erkeğin arkasını toplayan deniliyor. Erkeklerin genellikle evlenmek istemeleri, bir düzen kurma söylemlerinin altında da yine bu kadınların arkalarını toplamalarına duydukları ihtiyaç yatıyor. Kadın bir erkek için ev işlerini yapan, çamaşırını yıkayan, yemeğini yapan ha bir de cinsel hayatında tatmin eden ( tatmin edilmekten ne anladıkları da muamma) kişi oluyor. Ancak buradan erkek arkadaşlara sesleniyorum. Bunların hiçbiri ama hiçbiri bizim görevimiz değil! Bu da iki. Öğreneceksiniz bunları kafanıza vura vura gerekirse sizin anladığınız dilden konuşa konuşa öğreteceğiz.
          a.l.p.o.l.l.o.n
          Birde erkeksiz düşünün Allah yaratıyorsa bir nedeni vardır ;D
           ofansifvekaramizah
           Bile olurduk.
            kablolu_kulaklik
            şiddetin ve kaosun kol gezdiği distopik bir yer olurdu
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.