Kadınlar Neden İç Çamaşırı ile Değil de Bikini ile Dışarı Çıkabiliyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   Neden altımızda külot varken utanıyoruz da bikini varken umrumuzda olmuyor?🤷‍♀️
    yagmurals
    tamamen öğrenilmiş bir durum. bunu normal hale getiren toplumun kuralları. aslında gerçekten hiçbir farkı yok.
     -lucy-
     Amaçları farklı diye?
      mirana
      olay aslında rıza meselesi. bikininin ve iç çamaşırı aynı bölgeleri kapatsa da bikinimi kendi rızam ile gösterebilirim. bikini denize girebilmek için yapılmış bir şey sonuçta ve benim rızam dahilinde görülebilir. iç çamaşırı ise adı üstüne içime giydiğim bir çamaşır ve benim rızam dışında kimse onu göremez. aynı bölgeleri kapatıyor olmaları aynı şey oldukları anlamına gelmiyor. yani "ee bikinili de görüyoruz utanma iç çamaşırı da aynı şey sonuçta" lafı çok saçma kalıyor.
       sedefartuny
       Bikini ile dışarı çıkmıyoruz tabii ki plaja gidiyoruz, güneşleniyoruz falan.Gönül ister balkonumda da bikinimi giyip güneşleneyim ama mahalle baskısı ve sanıyorum üzerine konuşmak istediğin şey bu.
        galatia06
        Bence çıkılmalı. TV’de göğüs dekoltesine bile tepki veriliyor bu ülkede. Porno siteler kapalı, eskiden tutti frutti yayınlanırdı ülkede. Genelevler kapatıldı, şort giyene ayıp diye tepki gösterilmeye başlandı falan. Ne oldu sonuç olarak? Erkekler cinsel dürtülerini tacizle, etek altı kamera çekimleriyle, varoş yerlerde hayvana tecavüzle ifade eder oldu. Cinsel anlamda devrim lazım bu ülkede. açık seçik her şey serbest olmalı ki hem herkes bi rahatlasın hem de istediği gibi yaşasın
         kisi
         Bence ikisi ile de utanılmamalı. Ancak olay vücudun gözükmesi ile sınırlı değil. Özel amaçlı ürünlerin o amaç dışında kullanılması da garipsenir. Örneğin şehrin göbeğinde bikini ile gezilmesi garipsenir ancak kayak takımı ile gezilmesi de garipsenir.
          monaiman
          Sokakta absürt kaçar ama sahilde vs. normaldir. Çünkü herkes aynı aşşa yukarı. Ayrıca iç çamaşırla çıkılır mı ya saçmalamayın, o ayrı bu ayrı.
           gregory_
           Bence fark etmez ikisyle de dolasabilirsiniz, rahat olun rahatlik önemli:)
            bright-wizard
            🤦 takıldığın konuya bak. ( 🧠 )
             domatescokpahali
             bikini ile dışarıda dolaşanı da görmedim ha hawai den filan bahsediyorsan orda çıplak da dolaşıyorlar bi dene istersen kilot ile dolaşmayı durumdan haberdar edersin bizi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.