Kadınlar Neden Aldatan Erkeğe Değil Aldatıldığı Kadına Kin Besler?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Seren Serengil ve türevlerinden bahsetmeyeceğim bu durum sadece bizimkilere özgü de değil. Bugün odağımdaki isim Pamela Anderson yeni evlendi kendisi duymuşsunuzdur. Bir kadın arkadaş Pamela'nın sevgilisini çaldığını iddia etmiş. Sevgili çalınabilir bir şey midir arkadaşlar? Sadece soruyorum. Son zamanlarda herkesin dilinde bir sevgilimi çaldı, kocamı çaldı, benim yuvamı yıktı söylemleri var. İyi de sevgili kadın arkadaşlar yanınızdaki adamın hiç mi suçu yok nedir bu kadın düşmanlığı? Şayet sorulacak bir hesap varsa (ki bence yok) sizi aldatan ya da terkeden adamdan sormanız gerekmiyor mu? Aldatıldığınız kadın sizin muhatabınız mı? Bakın yapmayın böyle şeyler gerçekten hiç hoş olmuyor. Bu durumu da o kadar trajik bir noktaya getirmeyin. Hepimiz aldatıldık ya da aldatılacağız. Bu üzücü bir gerçek ama sizi kötü ya da suçlu yapmıyor. Bu psikoloji ile üçüncü kadına saldırmak çok çok yanlış. Geçenlerde bir arkadaşım yaşadı bu durumu aldatıldığı kadına taktı kafayı vay efendim onu tanıyormuş, evinde ağırlamış, nasıl böyle bir şey yaparmış. Arkadaşım bunu yapan senin yanındaki adam. Sadakati yanındaki adamdan beklemen lazım üçüncü bir kadından değil. Haksız mıyım arkadaşlar? Nedir bu böyle ya. Haberlere dahi konu oluyor?
    gulfemkaya
    Bence aldattığı kadın tanıdığın biri olmadığı sürece her zaman aldatan erkeğe daha çok kinlenilir
     mrs_furby
     O kişiye o kadar anlam yüklemiştir ki aldatılsa bile onun masum olduğunu, yoldan çıkaranın başkaları olacağını düşünür. Hanımlar bu kadar saf olmayın, ortada bir suç varsa taraflar eşit derecede muamele görmeli. Ya da şöyle olabilir: erkektir, elinin kiri, bir defa yapar, normaldir vs. diye saçmalar. Bir başka olasılık da şöyledir: beni bu kadınla aldattı diye de kadına fazla kin besleyebilir. Bir çok etmen var.
      peripedia
      Doğru çünkü bazı kadınlar kadınlara saldırmayı daha kolay buluyor erkeklerin dokunulmazlığı oluyor onların gözünde. Klasik erkeğin elinin kiridir motivasyonu taşıyorlar maalesef. Haklı bir eleştiri. Katılıyorum.
       gizemino
       İkisine de öyle bir kin besliyorsun ki. Kadına daha çok kin besliyormuşuz gibi görünüyor çünkü eski sevgiline karşı öyle bir nefret ve hayal kırıklığı oluşuyor ki ilk etapta kin aklınıza bile gelmiyor
        kayberkay
        aldatan erkekte aldatildigi kadında eşit derece suçlu bence ikiside naptiginin farkında
         mrlawyerkk
         Biz, kadınlar sadece diğer kadınlar için yaşıyor ya da kadın kadının kurdurur deyince kızıyorsunuz ama. Bu durum da onun bir örneği değil mi yanındaki adamın yaptığı ona dokunmuyor çünkü adam umrunda değil ama diğer kadının bu duruma ortak olması zoruna gidiyor çünkü kadını daha fazla umursuyor.
          esseref
          şerefsiz sevgilin aldatmış seni. kızdan ne istiyorsun
           detokssuyu
           Bile isteye bir kadının kazık atma çabası varsa neden kinlenmeyeyim? Hayatında biri olduğunu bilerek bir erkekle olmak kinlenilmeyecek bir durum mu? Dünya üzerinde yalnız erkek mi kalmadı sorusunu sormak hak bence.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.