46
6.10.2020
Kadınlar İlişkide Maddiyata Değer Verir mi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Bir kadın olarak söylemeliyim ki maddiyattan daha ziyade toplumdaki statüsüne önem veriyorum şahsen. Bu ilişkide önemli bir şey haline geliyor çünkü zamanla. Birbirinizden çok daha farklı dünyalara sahipseniz eğer zamanla bu farkı hissettikçe daha farklı bir hal alıyor ilişki. Keyif alamamaya başlıyorsunuz. Bir taraf illaki kendini daha kötü hissediyor. Bu açıdan maddiyat değil belki ama ne konumda olduğu, mesleki saygınlığı falan önem arz ediyor bence. Mesela bir mühendis çok para kazanamasa da mühendis olarak bir statüsü var gibi bir durumdan bahsediyorum.
    gregory_
    Vermezler.
     benita
     Yoo nalakası var?
      mevsimlerdensnbahar61
      Kadınlar artık bi ilişkide ölmemeye vs öldürmemeye değer veriyor bence
       dr.rock
       Asla böyle bir şey olduğu düşünmüyorum. Kadınlar özdeğerlenim noktasında bilgeliklerini memelerinden alan üst sınıf felsefecileridir. Parayı aşkın izdüşümü olarak görmeyi kabullenemezler, bu tutkuları konstipe bir havarinin ulaştığı son noktadır, bu bir Trendyoldur.
        redblack
        İlk kez oturup konustugum bir hanim, direkt bodozlama sormuştu; "evin araban var mi?"diye. Sonrasini dinlemedim.
         amakafamiznasiguzel1
         doğrudur. statü önemli. ama finansal özgürlüğü olsun tabi canım o kadar da düşüremiicim kriterleri ✌
          mrlawyerkk
          Herkesin hayali daha iyi koşullarda yaşamak, geçim sıkıntısı çekmemek. Bunun için çalışmıyor muyuz? Ancak bunu sadece ve sadece evlendiği adamdan bekleyen kadınlara saygı duymadığımı buradan da beyan etmek isterim. Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş, iki tarafında çalıştığı para kazandığı bir düzen oluşturmak en makulu.
           busrawashere
           çok zengin olmadığım sürece veririm, devam edeceğim
            roar
            Bana göre verir. Ben kendi adıma veriyorum şahsen. Ben para kazanıyorsam eğer karşımdaki insanın da kazanmasını beklerim ve isterim. Benim maddiyatım yerinde ise karşımdaki insanın da maddiyatının bana eşit veya daha iyi olmasını önemserim. Maddiyat son derece önemli bir ilişkide. Evet mutluluk getirmez belki ama mutluluğu getirebilecek her şeyi de bir yerde para getiriyor bu devirde. Bunu inkar etmek gerçek hayatı da inkar etmek hayata gereksiz pembe gözlükle bakmak gibi bir durum bence.
             libidio
             aslında bu tamamen karşındaki kişinin para konusundaki tutumuna bağlı olarak şekillenen bir durum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.