Kadınlar Fakir Erkekleri Sevmez
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   tüm kadınlar için olmasa da çoğu kadın için geçerli bu önerme. o yüzden genellemeleriniz batsın diye savunmaya geçmeyin hemen. aksini düşünüyosanız tartışabiliriz. ancak yaşadığım her ilişkide hemen hemen bu durumu yaşadım ben. yapılan her ima insanı soğutmaya yetiyo. maalesef kadınlar paralı erkekleri daha çok seviyo, hiç boşuna inkar etmesinler
    tsukyomi
    İnsanlar kendi ayakları üzerinde durabilen erkekleri ve kadınları severler. Bazı insanların paragöz olduğu inkar edilemez tabi, onların gözünü toprak doyurmaz, kod adları asalaktır. Pahalı hediyelerle ve abartı yaşamlarla da sadece kapitalizmin ve çapsız insanların yüzü güler. Halbuki beraber çabalayıp beraber kazanmak kadar güzel bir şey var mı? Rica ediyorum gece kulüplerinden, çok elit mekanlardan topladığınız kız arkadaşlarınızla koskoca bir cinsiyeti genellemeyin artık, böyle analizleri görünce diplomamı yakasım geliyor. Birey olarak ele alın şu insanları.
     roxannee-
     Hep söylediğim bir şey vardı o da. Ben bakarım sevdiğim adama derim. Bu söylemiminde hala arkasındayım arkadaş. Gördük zengin pinti erkekleri de. Fakir olsa da olur. Yeter ki gönlü fakir olmasın deyip arabesk edebiyatına da bağladım ya daha ne olsun aahahaha.
      djsinemovic
      Ben senin yerinde olsam ilişki tercihlerimi sorgulardım önce. Yanlış anlama agresif bir tavırla yazmıyorum bunu farklı bir şekilde düşünmeye davet ediyorum. Bütün kadınları barındıran genel bir yargıdan daha mantıklı gibi çünkü. Senin tanımayı tercih ettiğin kadınlar niye böyle? Hatayı nerede yaptığını bulursan daha güzel ilişkiler yaşarsın umarım
       handeyakar07
       Sonunda doğru bir başlık.
        hogwartsmektubugelmeyen
        İki tarafın da az çok kendine yetmesini isterim. Hayat artık sadece aşk meşk ile dönmüyor. Nereye gitsen, bir kahve bile içmek istesen bir dünya para. Hele ki evlenirsek, çocuk nasıl olacak? Ev nasıl dönecek. Aşk karın doyurmuyor. Ancak bunun erkeği kadını yok, herkes kendine yetebilmeli. Umarım öyle bir dünyada görüşmek nasip olur..
         okadin
         Arkadaşlar ne diyorsunuz Allah aşkına? Kadınlık ya da adamlık değil mevzu. Zengin olmak, iyi yaşamak için sen çalışacaksın sen çabalayacaksın. Koca para getirsin, buradan maddi kazanç sağlayayım kafası sağlıksız bir kafadır.
          palmiye
          Illaki var-dır böyle kadınlar ama çoğu denilemez. Seçimlerinizi doğru yapmalısınız.
           eefenizz_
           Tmm
            herseyinaktivisti
            Kadınlar karaktersiz insan sevmez, kadınlar kendinden emin olmayan erkekleri sevmez, kadınlar yalancı ve aldatan erkekleri sevmez, kadınlar aldatan erkek sevmez, kadınlar erkeği kadından üstün gören erkeği sevmez. Bunlar arasında para yok.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.