Kadınlar Efendi Erkek Yerine Serseri Erkek Tercih Ediyor Yanılsaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Berbat bir genelleme ve önyargı sosyal mecraları esir almış durumda. "Kadınların efendi erkekler yerine serseri erkekleri tercih etmesi" diyorlar ve herkes bu durumun böyle olduğundan o kadar emin ki. Ben böyle bir tercihin olduğunu düşünmüyorum arkadaşlar. Olsa olsa lisede gerçekleşmiştir bu olay. Serseri olmasa bile popüler ve dışa dönük çocuk, içine kapalı bir çocuğa tercih edilmiştir. Şu da bir sorun efendi erkek tanımımız ne? Bir zamanlar hayatımda biri vardı ve çevremdeki herkesin onun için kullandığı sıfat 'efendi' idi. Dışarıya karşı çok nazik, kibar ve gerçekten efendi biriydi ama ilişkimizde ciddi sorunlar vardı ve bana karşı o efendi tavırdan eser yoktu. E haliyle ilişki bitti. Ben şimdi 'efendi' erkeği tercih etmemiş mi oluyorum. Kadınlar bu gibi yargılarla ilişkilerini ve evliliklerini bitirmekten çekiniyor, korkuyor. Sorunu kendinde arıyor, çevresi tarafından 'efendi' biri ile birlikte olduğuna inandırılıyor ama bu madalyonun ön yüzü. Bu tezi ortaya atanların hepsi efendi bir bey olduğunu iddia ediyor ve kadınlara yargı dağıtıyor. Gerçekten merak ediyorum bir ilişkide efendilik ne ve nasıl oluyor?
    amakafamiznasiguzeel
    Efendilik böyle oluyor bence.
    https://dio.onedio.com/dio/1213194?t=dio
    https://dio.onedio.com/dio/1213194?t=dio
     buse01
     Serseriyle takılınır, efendiye tapılır..
      ceviz-agaci
      serseri den metres efendiden koca olur
       nickimdebileolmaz
       Efendi insanı kim ne yapsın mıymıntı, sıkıcı :D insan eğlenebildiği insanı seçiyor o insanlar da efendi olmuyor genelikle.
        vurz
        Sefersiz karaktersiz olmasin da serseriymis efendiymis cok da mevzu degil
         benita
         Serseriyle eğlenilir, efendiyle evlenilir ;))
          mrs_furby
          Kadınlar efendi değil beyefendi erkeklerden hoşlanır.
           tsukyomi
           Efendiliği aşırı kibarlık, aşırı naiflik ve sıkıcılık olarak tanımlayanların beyanıdır bu. Öyle değildir efendim. Efendi erkekler eğlenmesini de, goygoy yapmasını da, yeri geldiğinde küfretmesini de, kendini savunmasını da bilir. Serseri erkekten farkı duruşudur. Kendi ayakları üzerinde durabilen, ego yerine zarif özgüveni tercih eden, hayallerde yaşamayan, tutarlı, serseri mayın gibi dolanmayan, insana değer veren bir duruştur bu. Efendi erkekleri tercih eden insanlar bu duruşa aşıktır, saçma sapan aristokrat kibarlığına değil.
            vurz
            Efendiler vs Serseriler. Round 1 Fight! Finish him! Fatality!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.