Kadınlar Çiçek midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sihirbaz
   çok huylanıyorum bu sözden ya , kadınlar çiçektir, özeldir her özel günde bunlar söyleniyor saçma değil mi
    solenya
    kadınlar çiçektir diyip genelleme yapmayı ben de doğru bulmuyorum. değildir efendim
     fairytale-
     Benden olsa olsa göt lalesi olur xD
      caresizcare
      Kadın hak ettiği değer verildiğinde Etrafını çiçekler sarar diyelim
       gossipdio
       Böyle benzetmeler hoş değil ama kötü bir şey de değil açıkçası
        alfawolf58
        Genelde yılandırlar, akrep bilmemne falanda olabilir
         tsukyomi
         Bana çiçek diyen ya kördür ya da aptaldır. Buna da çiçek demezsiniz. Çiçekler naif, hassas, zayıf varlıklar, açıkçası ben bunu hakaret kabul ediyorum. Kadın kadındır, çiçek babandır.
          kalpci
          Kadınlar regl psikozu dışında istatistiki anlamda Türler arasında en muhteşem türdür. Kadının girdiği ortama nefret, argo, leşlik girmez. Kadın görüntüsüyle, dokunmasıyla mutlu etmeye yeten bir türdür. Sabırlıdır, hünerlidir, şefkatlidir. Lan insan doğuruyor insan daha ne olsun. Gerçi doğurmayanda vicdanıyla erkeğe 10 fark atar. Kadın Mercedes tir, erkek Şahin. Zaten erkekle kıyas edilemez ölçüde üstündür. Biz erkekler kadınlardan her anlamda korktuğumuz İçin onları fiziken ezeriz. Ona bile isyan etmez sabır gösterirler. Zaten kadınına leş davranan erkek değildir ki çüklü mahluktur Kadınlarınızı öpmeyin koklayın koklayın Çiçek muhabbeti buradan geliyor
           me_out_bye
           Bir iltifat etmek istemiş zamanında adamın biri sonra ne evrelerden hangi dönemlerden geçmiş bkunu çıkartmışsınız altı üstü zamanında söylenmiş bir söz için. O adama ayıp ama şimdiki kullananlara laf edebilirsin. Dönem değişti ben hoşlanmıyorum bana kullanma dersin tmm seven varsa ona desin ne yapalım yani. - Yani şimdi o devirde hangi düşünce mod ile bunu söyleyen adamı şimdiki Kadınlar, kadındır Çicek Babandır! diye ona çemkirecek olan hazımsız suratlı feministle karşı karşıya getir. Adam zaten doğru ben bu sözümden vazgeçeyim seni gördükten sonra der xd Ya bunu kadın diye saymamali ya da nasıl bir çicektir bu ? Pek bi hoş değil 😅 Sözden adam vazgeçmiştir. O o zamanda belkide bir grup kadına itafen söyledi bunu. Hayatına girenlerin toplamı veya semtindeki güzel hanımlara. ? Bilemeyiz. Olabilir. Kadında insandır bir insan cinsi ve hertürlü acayip şekli vardır olabilir doğru genellemelerden kaçınalım.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.