Kadının Erkekten Uzun Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Çok yakın bir arkadaşım, çok mutlu bir ilişki içinde. Arkadaşım olan kadın 177 boyunda. Erkek arkadaşı ise 172. 3 yıldır birlikeler bir sıkıntıları yoktu. Ancak sonrasında evlenmeye karar verdiler ve aileler işin içine girdi. İlk önce ailenin gıcık görümceleri laf söylemeye başladı aradaki boy farkında. Annesi de arkadaşımın pek onaylamadı. Şaka yollu söylenen şeyler zamanla ciddi olarak sarf edilmeye başlandı. Bir anda aralarındaki boy farkı sıkıntı olmaya başladı. Özellikle arkadaşım baya baya boy uzatma ameliyatlarına filan bakıyordu sevgilisi için. o kadar garip bir durum oldu ki. Başka çocuk pek ciddiye almıyordu ancak kendisini yetersiz hissetmeye başladı. Arkadaşım şu anda fotoğraf çekimlerinde ne yapacağız diye yana yakıla dolanıyor. Fazlaca üzüldüm, keşke bu kalıplardan kurtulabilsek.
    dr.rock
    Boy mu🤣 Ya modern insanların ilişki anlayışı çok garip Aileler falan Saygı takıntısı Şimdide boy Gen haritası çıkarttırın Bakalım belki beğenmezsiniz şeklini Böyle kafalar aşk maşk yaşayamaz Hani yaşar tabi de ben ona aşk demem Boy mu 🤣
     cinayetvaraga
     Sorun teşkil edecek kadar boya takıldılarsa zaten o kişilerden sağlıklı ilişki fertleri olmaları beklenemez. Şimdiden uzasınlar.
      redblack
      Ee hani boyu degil işlevi onemliydi?
       eflayilmaz
       Yaş farkı, boy farkı gibi şeylere takılan sığ düşünceli insanlardan uzak durmak lazım. Sevgi her şeyi aşar. Eğer gerçekten ortada bir sevgi varsa
        bisosyolog
        Üzüldüm. Maalesef aileler bu hale getirebiliyor insanları.
         sairsel
         Evliliği hep bu akraba terörü boktan hale getiriyor zaten! Ulan uzunmuş kısaymış sana ne! Senin beynin kaç santim onu söyle bana?
          dr.rock
          Bakın kız kardeşlerim doğa bir insanda bir özelliği köreltiyorsa başka bir özelliğini üst düzeye çıkartır. Kör olanların daha iyi duyması gibi. Bu nedenle kısa boylu erkekler yatakta çok daha başarılıdır.
           unforgivennx
           Ya bence problem değil ama başka bir sıkıntı var 1.80 altı olmaz diyen 1.50 1.60 çok saygı değer kadınlar nedir derdiniz ya?
            adil-kopuz
            1.90 boyunda biri olarak uzun boylu kadın konusunda öyle bir şeyle karşılaşma olayı yok , zaten memlekette uzun boylu kadın mı varmış.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.