Kadına Şiddetten Ceza Almış Bir Oyuncunun Hala Ekranlarda Yer Alabiliyor Olması Normal Bir Durum mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Ahmet Kural TRT'nin 'Kıbrıs' isimli dizisinde başrol oyuncusu olarak yakın zamanda karşımıza çıkacakmış. Sorun şu bu adam bir dönem sevgilisi olan Sıla'ya şiddet uygulamadı mı? Ceza almadı mı? Devletin ceza kestiği bir adam devletin kanalında iş buluyor ve bir grup tarafından "kişinin özel hayatına değil yaptığı işlere odaklanalım, o bir oyuncu ve oyunculuğa devam etmesi çok doğal" deniliyor. Everest yayınlarının Hasan Ali Toptaş'ın iş akdine son vermesini hepimiz alkışlamadık mı? Evet orada bir taciz söz konusu ama şiddet unutulabilir bir şey mi? Sıla-Ahmet Kural davasında Yapı Kredi Ahmet Kural ile yaptığı reklam anlaşmasına son vermişti ama bugün bu adam bir devlet kanalında karşımıza çıkabiliyor. Bu durum yarın Hasan Ali Toptaş'ın da başka bir yayınevi ile çalışabilecek olması anlamına gelmiyor mu? Bu olay karşısında da mı özel hayatıdır, hatadır deyip yazarlığı ile ilgilenelim? Olayların iç dinamikleri farklı olabilir ancak her iki örnekte de zulüm var, insanlık dışı tavır var. Ahmet Kural'ın farkı ne?
    caresizcare
    Sen dua et ödül vermesinler
     serenity_s
     Bu da birsey mi. İbrahim Tatlıses’ten sonra şaşırmıyorum
      okadin
      Bunun adı erkek adaleti işte. Sıla evli adamla birlikte olduğu için Ahmet Kural'ı otomatikman aklayan zihinler var. Kadına aforoz, erkeğe devletin kanalında iş. Neden çünkü o erkek.
       suphelihoroz
       bu tarz insanlar itibarsızlaştırılmadıkça karşımıza çıkmaya devam edecekler
        sedefartuny
        İyi de bu adamın işi bu hayatını böyle devam ettiriyor. Evet ortada şiddet var, ceza alacak, indirimi falan olmayacak, cezasını ifa edecek, kamu vicdanı rahatlatılacak sonrasında işine devam edecek. İşlerini izlersiniz ya da izlemezsiniz o ayrı ama iş yapmasın, ekranlara dönmesin tavrı bu insanlar gitsin intihar etsin demekle aynı şey değil mi?
         rcon
         Bu ülkenin dinamikleri utanç verici olmaya başladi.
          imailahorsilahh
          Hanımların dioları neden disslenmiş bu kadar? Hangi çomarın yarası kaşındı?
           redblack
           Vatandasi işsizlikten intihar ederken, Somali'ye, Tunus'a hibe veren devletin vatandaşı, imam osurursa cemaat sıçar.
            gregory_
            Cezasi verilmis demek ki cezasi oyunculuk yapmama gibi bir sey degil. Bu durumda her ceza alan meslekten para kazanmaktan men mi edilmeli yani.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.