Kadına Şiddeti Engelleyen Muhabir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Bursa'da bir kadın darp edilip, imam nikahlı eşi tarafından zorla taksiye bindirilmeye çalışılırken DHA muhabiri Derya Evren kadını kurtarıyor. Şu zamanda ceza alırız korkusuyla müdahale etmek insanların kaçtığı bir durum, muhabiri bu cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım.
   https://www.youtube.com/watch?v=t1eilpvkSg8
   https://www.youtube.com/watch?v=t1eilpvkSg8
    me_out_bye
    Buna ne diyoruz? Women with bigger balls thn most man. Görünmez balls. Yukarıda. 🤔🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️👍🏻 Gençmişte daha çokta büyük ďeğil tipten belli.
     mevsimlerdensnbahar61
     Etimle kemiğimle tiksiniyorum bu yaratıklardan basit boş kafalar gücünü kadına yetire bilecek kadar acizler. Oysa ki asıl güç gücünün yettiğine merhamet etmek bunu bilemeyecek ve anlayamayacak kadar beyinsizler. Bir kadına kendinden fiziksel olarak güçsüz bir canlıya güç yetiren herkes aciz bir yaratıktır düşük egosunu böyle tatmin etmeye çalışır çünkü bu hayatta başka bi vasfı olmayan bunu bir vasıf olarak algılayan bir acizdir.
      garavel_usta
      Kurgu gibi geldi
       abdes_terligi
       helal olsun, böyle insanlara daha çok ihtiyacımız var. Ben de sokakta tanımadığım erkekler tarafından saldırıya uğradım kimse bir şey yapmadı herkes öküzün trene baktığı gibi baktı hem de 10 dk en az sürdü saldırı. Milletin amına koyayım şerefsizler ancak izlerler.
        ulanayca
        Helal olsun be
         theguard
         Cikerek öldürme eylemini bir gün gerçekleştireceğim. :)
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.