Kadın ve Çocuk Tacizlerine İdam Gelmeli mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   brtaks
   Peşinen söyleyim. Öyle idam yanlısı, muhafazakar bir insan değilim. Fakat görüyorum ki bu rezil ülkede taciz, tecavüz ve pedofili gün geçtikte artıyor ve artık çığrından çıkmış durumda. Amerika gibi modern sayılabilecek bir ülkede bile bazı suçların cezası idamken bizim ülkemize de sadece kadın ve çocuk taciz, tecavüz ve ölümlerini kapsayacak bir şekilde idam veya hadım gelmeli midir bu konunun ciddi şekilde masaya yatırılması gerektiğini düşünüyorum. Suçun cezası yeterince caydırıcı olmadığı taktirde ne yazık ki bizim gibi az gelişmiş ülkelerin bu sorunlardan kurtulabileceğini pek düşünmüyorum. Bilinenin aksine Türk toplumu ata erkil değil ana erkil bir toplumdur fakat son yıllarda bunun aksine bir durum mevcut ve bu toplumun özüne dönmesi artık şart..
    gregory_
    Muhalifleri yatirmak icin diger suçlulari denetimli serbestlikle salan zihniyetten kurtuldugumuzda baska bir çok seyle birlikte bu konuda ciddi olarak ele alinacaktir.
     tsukyomi
     Hadım güzel bir uygulama, düşünülmeli. Ama idam kişiyi kurtarır. Üstelik şu anki yönetimle suçlular değil muhalifler asılır, idam gelmemeli. Her zaman çalışma kamplarını savunacağım.
      karolunita
      Cumhurbaşkanına hakaretten insanlar ölsün diye mi? Yok cnm kalsın o
       strangestar
       Ağır koşullu çalışma kampları hem vatana bir katkısı olur.Birde her gün beyin yıkarcasına kötü olan bu pedofili tecavüz tacizin niye yapmaması gerektiğini beynine işleyecek son.
        oedon
        Ben idam veya hadım yerine ilgili şahısların deneylerde kullanılması taraftarıyım. Öyle Frankenstein tarzı değil. Sağlık ve kozmetik ürünlerinde hayvanları test objesi yapacaklarına direkt böyle faydasızları kullanabilirler. Antidepresan geliştirme aşamasında nice suçsuz denek fare işkenceye tabi tutuluyor. Bu lavukları böyle bir işte kullanmanın alternatif bir yolu varsa şayet faydalı olabileceklerini düşünüyorum.
         gulfemkaya
         Tabii ki hayır.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.