Kadın Programları Fanı Olup "Ben Bu Programları Toplumu Anlamak İçin İzliyorum" Bahanesine Sığınan Tip
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Etrafımda böyle birkaç kişi var. Başlarda anlamlı geldi bu bahaneleri, evet bu toplumda yaşıyoruz. Bu programlar da öyle ya da böyle ülkem insanının hikayelerini işliyor. Cinayetler ya da romantik ilişkiler fark etmiyor bizim insanımızın halet-i ruhiyesini görüyoruz ama her Allah'ın günü Müge Anlı ardından Esra Erol izleyince psikoloji ya da toplum bilimi masterı yapmış olmuyorsunuz. Benim arkadaşlarımda böyle bir hava var. Bir de yalandan üzerine beylik cümlelerle yorumlar yapıyorlar. Onlara göre bu programlarda yer alan herkesin bir çocukluk travması var. Zaten hepimizin bir çocukluk travması var bu bir gerçek. Seviyoruz deseler inanın anlayacağım ve asla yargılamayacağım. İsteyen istediği içeriği izler. Alt kültür olarak falan da tanımlanacak bir şey değil bu.
    kania_
    Ben möge ablayı salamam çok eğlenceli geliyo aw aşşırı sarıyoo.Bide esra eroldan bıkmışım zorla izletiyolar başıma silah dayıyolar sonrada sardığı için devam edeyom sjdjhfjfj
     lutfen-ama
     Kadın programları izleyen birinin sözlerine inanacak değilim.
      tsukyomi
      Toplum bilimciler olarak mabadımızla gülüyoruz bu programlara, ve tabi o tiplere. Canım istiyor izliyorum deseler valla daha iyi anlarız, bu kadar kasmanın manası ne ey tip?
       asit
       izleyen kişilere bakarak da toplumun ruh halini anlayabiliriz.
        disi.ejderya
        Möge ablayi izleyince içine çekiyor çıkamıyorsun kanaldan jdjdj
         imcherry_
         babam yine esra erol izledi bütün gün😭😭😭😭😭😭😭😭
          merilolika
          ben genelde halime şükretmek için izliyorum diyorum aslında bağımlısıyım mügeninde esranında saati geldiği zaman ben iptalim
           peripedia
           E biz kadın programı izleyen bu insanları küçümsersek onlar da bir bahaneye sığınır elbet. Bu da mı sorun oldu şimdi? Belki gerçekten de toplumu anlamak için izliyordur. Olamaz mı?
            kurtisaghost
            Ben o işleri Kısmetse Olur'dan sonra bıraktım valla.. Ama ondaki kaos da şimdi beni çok cezbediyordu (evet, bu benim için şaşırtıcı değil).
             kafatamircisi
             Kadın programı var, kadın programı var.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.