Kadın Programları Fanı Olup "Ben Bu Programları Toplumu Anlamak İçin İzliyorum" Bahanesine Sığınan Tip
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Etrafımda böyle birkaç kişi var. Başlarda anlamlı geldi bu bahaneleri, evet bu toplumda yaşıyoruz. Bu programlar da öyle ya da böyle ülkem insanının hikayelerini işliyor. Cinayetler ya da romantik ilişkiler fark etmiyor bizim insanımızın halet-i ruhiyesini görüyoruz ama her Allah'ın günü Müge Anlı ardından Esra Erol izleyince psikoloji ya da toplum bilimi masterı yapmış olmuyorsunuz. Benim arkadaşlarımda böyle bir hava var. Bir de yalandan üzerine beylik cümlelerle yorumlar yapıyorlar. Onlara göre bu programlarda yer alan herkesin bir çocukluk travması var. Zaten hepimizin bir çocukluk travması var bu bir gerçek. Seviyoruz deseler inanın anlayacağım ve asla yargılamayacağım. İsteyen istediği içeriği izler. Alt kültür olarak falan da tanımlanacak bir şey değil bu.
    imcherry_
    babam yine esra erol izledi bütün gün😭😭😭😭😭😭😭😭
     fairytale-
     Möge ablayi izleyince içine çekiyor çıkamıyorsun kanaldan jdjdj
      tsukyomi
      Toplum bilimciler olarak mabadımızla gülüyoruz bu programlara, ve tabi o tiplere. Canım istiyor izliyorum deseler valla daha iyi anlarız, bu kadar kasmanın manası ne ey tip?
       kania_
       Ben möge ablayı salamam çok eğlenceli geliyo aw aşşırı sarıyoo.Bide esra eroldan bıkmışım zorla izletiyolar başıma silah dayıyolar sonrada sardığı için devam edeyom sjdjhfjfj
        lutfen-ama
        Kadın programları izleyen birinin sözlerine inanacak değilim.
         badideasensei2
         Annem izliyordu beni de oturttu karşısına izletti bu gün 😕🤢
          peripedia
          E biz kadın programı izleyen bu insanları küçümsersek onlar da bir bahaneye sığınır elbet. Bu da mı sorun oldu şimdi? Belki gerçekten de toplumu anlamak için izliyordur. Olamaz mı?
           merilolika
           ben genelde halime şükretmek için izliyorum diyorum aslında bağımlısıyım mügeninde esranında saati geldiği zaman ben iptalim
            asit
            izleyen kişilere bakarak da toplumun ruh halini anlayabiliriz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.