114
30.12.2020
Kadın Parasız Erkeği Sevmez
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   the-pretty-reckless
   Doğru Bir Önermedir. Babamın Bana Söylediği Cümle de Bunu Destekler: `Parasızlık Kapıdan İçeri Girdiği Zaman Aşk Pencereden Uçar Gider`
    rai1231
    Yanlış
     dr.rock
     nedenki?
      ladyfierce
      Sevgi bu kadar basit birşey değil
       efeoeztuerk
       bu sözler boş yere cikmis olamaz kesinlikle yasanmistir. Inaniyorum yani dogrudur
        karolunita
        monayı bekliyorum ben, bu başlık onun için yaratılmış olmalı
         me_out_bye
         Parasızlığı kimse sevmez. Kadın neden sevsin ?
          mevsimlerdensnbahar61
          Ben bi adamı sevdim cebinde beş kuruş parası olmayan kimsenin beni farketmediği dünyada o farketti sandım ama yanılmışım çünkü o daha güzel ve hayat dolu bi kızı seçti şimdi sayın diocu ne dicen buna hayır yani ne bu genelleme absürtlüğünü nedir yahu
           asit
           hangi kadınlar
            tsukyomi
            Konuştuk biz bu skimsonik konuları.
             gregory_
             Öylesye öyledir napalim
              johnbwatson
              Sizi bir insan paranız için tipiniz için seviyorsa uzaklaşın direk. Bu önerme doğru değil sadece kalitesiz insanlar için geçerli.
               sairsel
               Erkek varlıkta, kadın yoklukta belli olur.
                ezgizm
                Ben seviyorum. Sevgilim kendi parasını emeği ile kazanır ama ben asla parasına dokunmam. Buluşacağımız zaman paramı biriktiririm, maddi her şeyi ben karşılarım. Siz iki üç açgözlüye denk geldiniz diye herkes öyle olmuyor. Benim için para değersiz. Elime geçen her parayı sevdiklerime harcar mutlu ederim. Başkalarının parasına da elimi uzatmam. Kimsenin parasına muhtaç değilim.
                 eski_bi_tanidik
                 Ne istiyosunuz siz bizden yaa iyice paragöz ilan ettiniz bizi sikko şeyler sizi
                  gizemino
                  Kadınları böyle güzel güzel yaftalamaya devam teşekkürlerrr
                   aslanburcubirisi
                   Sırf parası var diye biriyle birlikteyse asıl onu sevmiyordur, geçin bu işleri. Belki bazı kadınlar - ki ben cinsiyet genellemelerinden hiç hoşlanmam- parası olan erkekleri tercih ediyor olabilir. Ama bu bir tercihtir sevgi değil. Sevmediği bir adam, kadının önüne dünyaları serse yine de sevmez. Aldığı tepkilerde kadının sevgisi gibi sahte olur. Ha bir de bu parasız erkekler sevilmez olayı da yalan yani. Karakter aşık eder karakter. Bencil, merhametsiz, sevgisiz, empati yoksunu zengin birindense yüz kerede gider daha karakter sahibi ama parasız adamı tercih ederim. Ha tabi şöyle bir durumda var çalışmayıp parasız olanı kast etmiyorum. Çalışan ama gelir düzeyi belli olanı kast ediyorum. Sen bir şeylere sahip olmak için mücadele verme oturduğun yerden parasız erkek sevilmez yaftasında bulun. Ee ne yapsın o kadın seni? Sen kendini sevememişsin daha. Son olarak ne demiş büyükler iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş. Kadında evinde oturmasın çalışsın beraber yapsınlar bir şeyleri. Bu ne hazıra konmacılıktır.
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.