Kadın Olmaktan Başka Bir Meziyetin Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zerdustttt
   vaktinde ders çalışmak yerine, Aşk-meşk konularını kafaya takmış, maço ergenler ile takılıp, sonrasında da saçma sapan bölümler okuyup, gerçek hayatta iş ve kariyer imkanı bulamayacağını farkedip, alakasız işlerde çalışıp, en son pes edip evde oturup koca bekleyenler…bir meziyetiniz yeteneğiniz, bildiğiniz, başardığınız neler var..
    mevsimlerdensnbahar61
    Onu bilemicem de bi de şey yaa her haltı yemiş ama kedi yavrusu gibi masum mu masum evinin gadını çocuklarının anası olunası süt guzusu kız arayan kitleye de biri bi şeyler yapsın
     sairsel
     Noldu yine yav millet birbirine yükselmiş? Kadınlar ve erkekler İki ayrı cinsler Duyguları genel değil Kişiliği karakteri belirler.
      marlyn
      kadınım ben kadın.. Sana göre bir et parçası, bir çift göz, kırmızı bir dudak… Geçip giderken yanından kalçasını süzdüğün, göğüs ölçüsünü merak ettiğin, frikik verecek mi diye elbisesine dikkat kesildiğin, eteğinin boyundan karakterini analiz ettiğin, flört sayısına göre değer biçtiğin, kahkahasının şiddetinden notunu verdiğin, hevesini alana kadar peşinde gezdiğin kadınım… Ruhundan düşüncelerinden yüreğinden bihaber yaşadığın, koluma yakışsın da soluma yakışmasa da olur dediğin kadınım.. düşen sütyen askın yok. Canını acıtan ağda, cımbız yok. duştan sonra saatlerce uğraşacağın saçın yok. Karnında taşıyacağın bebek yok. Sancısını çekeceğin reglin yok. Cinsel ilişkiye girsen kaybedeceğin hiçbir şey yok. Tek başına gece dışarı çıksan laf atacak kimse yok. Şort giysen bakacak insan yok. Altı üstü sizde bir adam olacaksınız. Onu da olamıyorsanız geberin daha iyi.
       silmarillion
       Buraya çifte hesapla belki çoklu hesapla girip kadın taklidi yapanlar da sayılıyor mu? Dio'nun baydığı anlar:) ama başlık ve içerik güzel kral:)
        catherine-earnshaw
        Bu hayatta tek meziyetimiz pisuvarda deliğe isabet ettirmek de olabilirdi mazallah. Bazı kızlar cahil, aileleri tarafından iyi bilinçlendirilmiyor diye onları aşağılamayı kendine hak göremezsin çünkü hepimiz gibi sen de bir insansın ve mükemmel değilsin.
         nickimdebileolmaz
         Biri siktir çekit herhalde zoruna gitmiş :D al bunla idare et.
         https://ajanimo.com/wp-content/uploads/kopek-kemik-saklamanin-incelikleri-1-1200x900.jpg
         https://ajanimo.com/wp-content/uploads/kopek-kemik-saklamanin-incelikleri-1-1200x900.jpg
          tsukyomi
          Aslında söylediklerin doğru da, üslubun sert komandocuğum 😊Kendisi burada kezban diye nitelendirdiklerimize sesleniyor. Hani parayla diploma alıp ortada havasını atan, kaynanasının koluna taktığı tek bileziği gözümüze sokan, övündüğü tek şey kocası, altınları ve evi olan sözde kadın özde kız çocuğu olanlardan. Hepimizin saydırdıkları hani. Diploma sadece işe girmek için aldığımız bir belge. Bizim meziyetimiz kendimizi her zaman geliştirmek, insana, hayvana ve doğaya değer vermek ve hoş sohbetimiz olmalı. Aynı şey erkekler için de geçerli. Kusura bakmayın arkadaşlar, iş arasında bile illa tarih/bilim kitapları karıştıran bir insanım, sırf aynı cinsim diye kendimi 'ayy şu yaz dizisindeki kız da çok şey, Berkecan'ı gördünüz müüüğ' diyenlerle aynı kefeye koydurtmam. Ego değil bu, kendime az da olsa bir saygım var. Kadınım ben, erkeğim ben deyip geçmekle olmuyor.
           eksi_pirasa
           kadın değilseniz kadınlar hakkında konuşmayın lütfen
            bozukklavye
            senin bunu yazmaktan başka bir meziyetin var mı :D
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.