Kadın Müşterisine Yumruk Atan Maganda Taksici
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   Fas uyruklu bir kadını yoldayken aldıktan sonra trafik sıkışık olduğu için söylenmeye başlayan maganda taksici önce yumruk atıyor. Kadın arabadan çıktıktan sonra da fiziksel şiddete devam ediyor. Yok mu böyle magandalara dur diyecek birileri!
   https://twitter.com/lordsinov/status/1267741164976955393
   https://twitter.com/lordsinov/status/1267741164976955393
    baymayanbayan
    orospu çocuğu
     cosmic.aura
     Uber'i kaldırdılar meydan bu sarı magandalara kaldı!
      daisyyy
      Ben uzun zamandır taksiye binmemeye taksicilerle muhattap olmamaya dikkat ediyorum. Ha çok iyi insanlarda tanıdım ama uzun zamandır bir korku oluştu içimde.
       sozdedegilgozde
       Neden yani nasıl bir gerekçe sana bunu yaptırabiliyor sorarım. Hayır haklı bir gerekçesi de asla olamaz. kadın diye bir cinsiyetçilik yapmak da istemiyorum. Ama bu şiddet olayları her geçen gün artıyor. Bunun nedenini bulmak ve bir politika bulmak için geç kalınmadı mı?
        ketcaplisarma
        Şerefsiz insan beyanı... Sahi bu taksiciler kendini ne bok sanıyor böyle??? Şoförler de aynı bok zengin olmayan züppeler. Bir şoförle kavga etmişliğim vardır. Karaktersiz kişiliksiz itler. Ego yığını
         atavratfenerbahce
         Geçenlerde bir tanesi de doğumu başlayan bir kadını taksisinden atmıştı şimdi de bu dengesizin yaptığına bak. gerçekten magandalar ve gün geçmiyor ki daha neler duyacağız !
          imailahorsilah
          Kimse de o yumruk attığı kolunu kırıp, güneş görmeyen yerine sokmuyor ya! Bravo Türk hükümeti.
           venusten1blog
           Bu taksicilerin öncelikle tedavi olmasi gerekiyor. Trafikte görgü kurallarını, insanlarla nasil konuşmaları gerektiğini ve öyle kafalarına göre yolculuk ucreti isteyemeyeceklerini... Turkiyeye Uber taksi geldi - diğer ülkelerde çok iyi ve çok ucuz ama bunlar maganda gibi yolun ortasinda müşteri indirdiler uber taksiden şaka gibi... Yabancı arkadaslarim kesinlikle İstanbul'daki taksileri kullanmiyor ve bu maganda taksiciler yüzünden diğer kibar, temiz insanlar da evine ekmek goturemiyor. Müşteriyi dövüyorlar,uber taksiciyi dövüyorlar yani bu şekilde de çalışıyorlar dertleri nedir anlamıyorum ve ben de taksi kullanmıyorum bu şekilde çalışanlar yüzünden maalesef.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.