Kadın Her Zaman Erkeğin Gücüne İhtiyaç Duyar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roxannee-
   Kadın her zaman erkeğin gücüne ihtiyaç duyar ne demek? Bir kadının kocası yoksa o kadın eksik midir? Kendi işini kendi halledemez mi? Bir erkek hegemonyasına ihtiyaç duymadan bir kadın hayatını idame ettiremez mi? Biz ne diyoruz, Demet Akalınlar neler diyor? Bu söylemler çok can sıkıcı. Çünkü bu insanları dinleyen kadınlar, evlenmek zorunda hissedecek kendini, evlenmeyi bir mecburiyet olarak görecek ve sonrasında da şunu düşünecek ben bu dünya için yetersizim, tek başıma eksiğim, tam olmak ve hayatımı idame ettirmek için bir erkeğe kesinlikle ihtiyacım var. Bir de olaya erkek açısından bakalım. Eee erkeklerde bir kadının sorumluluğunu üstlenmek zorunda değil. Erkek olmak demek güçlü olmak demek değil evet bu toplumsal bir kod belki ama değil! Erkeğe de böyle yaparak çok fazla sorumluluk yüklüyoruz. Erkeğin kaldırıp kaldıramayacağını bilmeden sürekli onun güçlü olmasını iş bitirici olmasını beklemek de haksızlık aslında. Nasıl kadın tek başına kendi işini halledebilecek potansiyeli varsa erkeğin de güçlü olmama gibi bir durumu var. Ben yine çok konuştum. Haber şu :
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1319293074418196482?s=21
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1319293074418196482?s=21
    cinayetvaraga
    Anneler ve babalara çok iş düşüyor. Çocuğunu yetiştirirken daha hanede çocuğun gözlemleyeceği örnek bir aile, ebeveyn ilişkisi kurması ve diyaloglara dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü çocuklar çok akılli ve hızlı öğreniyor. Temel sağlam olursa sorgulamaya başlayacağı zaman akıl süzgeci de sağlıklı olur. Bence ne kadı erkeğe muhtaç, ne erkek bir kadına. hepsi birey ve hepsi düşünen varlık. Böyle aptal saptal yakıştırmalara magal verilmemeli. ama yok kadın böyle kullanılmak istiyorsa buyursun onu bi guzel kullansınlar, erkek de aynı şekilde kendine misyon yüklüyorsa buyursun onu da sindirsin hayat.
     eski_bi_tanidik
     Bu yazıyı günün en haklı ve kral yazısı olarak ilan ediyorum ve alnından öperek tacını takıyorum Dıddırııım dırırırırı dıddırııım dırırırıı dımdırıım dırırırııı dımdırırııım dırırırııı dımdırıım dırırııııı Dıdıdıdııııım 👑👑👑😌😌😌😌😆 Öhöm öhöm Bakin. Gerçekten tarak kürek tabularla kafamızı dolduruyorlar. Hepimiz birer kendi işini becerebilecek insanlarız. Herkes kendi ayakları üzerinde durabilir. Kadınların erkeklere hiçbir şekilde ihtiyacı yok. Erkekler sadece kadınları yaşama hakkıyla rahat bıraksın yeter. Fazlasına gerek yok 😌🤚🏻
      pazartesi
      ben biraz da erkek açısından bakmak istiyorum. erkeği sadece beden işçisi olarak görmek, onunla kas gücüyle işleri hallettirmek için evlenmek, modern dünyada ücretsiz köle aramakla eş değer. düşünsenize evlendiğiniz kişi sizi siz olduğunuz için değil işe yaradığınız için seviyor. bi trafik kazasına bakar pılını pırtını toplamasına. gerçi ne saçmalıyorsam. günümüzde evlilikler işe yararlılık üzerine kurulu. düzene sokayım.
       faruktekin
       erkeğin gücüne ihtiyaç duymanın nesi kötü anlamıyorum. demet akalın biraz ağzını yaydırarak konuşmuş, ben kocamı aradım o arayamadı vasatlığına düşmüş onu tenzih ederek konuşuyorum. bina yaparken kadın amele mi arayacağız? erkeğin fiziksel olarak güçlü olduğu gerçeğini g.tümüze mi sokacağız? erkek erkektir, kadın kadındır. adaletle, eşitlik karıştırılmamalı. ben de bi kadının yumuşaklığına ihtiyaç duyuyorum. bu bir sorun mu? sadece soruyorum.
        gregory_
        Söylediklerine tamamen katılıyorum ama Akalın gibiler ve onu dinleyebilenler icin amele yeterli zaten, birlikte daha bir yaşam anlayışlari bu.
         yagmur_ults
         Kadın istediği zaman her şeyi yapabilir. Erkeğin desteğine ihtiyaç duyar duyarsada ama gücüne değil.
          gizem-menekay
          Kadın hiçbir zaman erkeğin gücüne ihtiyaç duymaz* Beyler, unutmayın ki bize hiçbir şey olmaz
           yusufusludur
           Demet Akalın hadi akalım Hadi bakalım Demet Akalın
            dr.rock
            Demet AKALIN’ı örnek alan insanların gerçekten bir erkeğe hatta rehber bir köpeğe ihtiyacı vardır. Bence kadın haklı.
             dr.rock
             Valla genelde ben kadınların gücüne ihtiyaç duyuyorum ama tabi her şeyin hayırlısı Demetin adam biraz çincon Onu gazlıyodur Sert ol acık lan falan Duygusal bi tip sanırım Demet malum delikanlı hatun Seviosa bide
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.