Kadın Eve Ekmek Getirse Erkek Kötü Hisseder mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Şmdi şöyleki arkadaşımın kocası işini kaybetmiş ama neyseki iş buldu çalışıyor ve öyle geçiniyorlar gayet iyi ama adam o zamandan beri depresyona girmişben nasıl erkeğim diye arkadasımda acaba tazminatı alıp işi bıraksammi diyor sizce ne yapmalı?
    -lucy-
    Bilenler açıklayabilir mi?
     asit
     Bi dahakine ikisi birden işi bırakıp biz nasıl insanız diye delresyknsa girsin.
      timuti
      erkek açısından bakarsan evet sinir bozucu bir durum lakin iş aradığı sürece boş boş oturmadığı sürece sıkıntı yapılacak bir durum değil sonuçta evlenmişler iyi günde kötü günde diye söz vermişler hayat müşterektir
       mrsnl33
       Erkek acısından gerçekten kotu bir durum,mutlaka üzerinde bi baskı hissetmiştir.Ama yeni bir iş bulmuş sonuçta,sorunlarını da bu sayede unutur.Ikincisi bence arkadaşının işi bırakmasınada gerek yok,bi de şu an turkiye şartlarına baktığın zaman,bi de büyük bi sehirdeysen tek maaşla geçinmek zaten çok zor.
        benita
        Seni dil bilgisi kursuna götürsün
         sahtefilozof
         Şahsi fikrim bir erkek açısından mahcup edici olsa da zor bir durumda ev geçimini yüklenen paylaşmayı bilen bir eşin olması gururumu da okşamaz değil aslında
          avci-kiz
          Bence hissetmemeli
           dikistutmaz_sabri
           diyorum diyorum hala ısrarla inkar var burdakilerde yahu.alın işte bir çulsuzluk başlığı daha 🤣🤣
            sairsel
             uncertainty_
             Erkek ; doğuştan gelen bir dürtü ile evine ailesine bakma iç güdüsü ile doğar ve yaşamına devam eder. Tabii kadın ve erkek eşittir ancak fiziksel olarak erkekler daha güçlü ve zor şartlarda yaşamaya ayak uydurmuşlardır.Bugün bir kadının üşüme seviyesiyle erkeğin üşüme seviyesi arasında 5-10 derece fark vardır ki ciddi bir fark olduğunu düşünüyorum , aynı şekilde ağır işlerde erkek kuvveti azımsanmayacak boyuttadır. Bu sebeple erkeğin evde oturup karısının çalışıyor olması doğasına aykırı bir davranış olacağı için bundan hiç memnuniyet duymayacaktırlar. Söyleyeceklerim bu kadar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.