Kadın dio'cuların Kuaförlere Ödediği Ücretler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   eminim 3+1 evi boyayacak kadar parayı sadece saçlarınızı boyatmaya veriyorsunuzdur. ki evi boyattığım sıralar bir bayanın saç boyatma ücretini duyunca lan acaba boyacılara az mı verdik, görürsem helalleşeyim demiştim. ortalama 750 lira sadece saç boyamaya verdiğinizi biliyorum. mesela bir brezilya fönü için de ortalama 400-500 lira veriyorsunuz. yamuluyorsam düzeltin.
    eski_bi_tanidik
    Bnm bi arakadaşım var saçını rasta yaptırmak için 500 lira verdi açtırmak için de ayrıyrtten 200 lira verdi 😂😂😂 yeminlen benim bile için gitti
     cerokilerdenistenmeyentuy
     Erkek olmak ne güzel ya. Ben saç+sakal+yıkama 20 liraya traş oluyorum. Traş bitince 15 lira verip evde yıkarım diyorum.
      suae_
      Yakın dereceli akrabalarım kuaför, onlara giderim, masraf çok olur tabi De. Doğalımdır.
       sucveceza
       1500 tl ne ya keriz misiniz, ben kendim kesiyorum lfçemgçslfş
        zimbo
        ocak söndürür azizim bu kadın kuaförleri. o yüzden kadının ekonomik bağımsızlığını kazanmasını desteklediğim durumlardan birisidir.
         kisidegildisiii
         Kadınların kuaförlere zannettiğinizden çok daha az para harcadığını düşünüyorum. Elbette ki genelleme yapamayız, bunun için çok büyük bir bütçe ayıran insanlar da vardır ama genellikle kadınlar gerekli şeyler dışında gitmez pek kuaföre. Ama lazer ya da cilt bakımı derseniz, orada işler değişebilir.
          tsukyomi
          Yamuluyorsun hocam. 0 TL. Kendi saçımı kendim boyarım, kendim ya da etrafımdakilere kestiririm. Ben cebinde 50 kuruş bulunca sevinen insanım, kuaförle işim olmaz l:m
           wisletful
           Bu tamamen göreceli bir kavramdır .. Belirli bir ayda daha fazla dışarı çıkman gerekir bu sebepten daha fazla kuaföre uğrama ihtiyacı duyarsın. Ama kimi ay buna gerek olmaz evde kendi bakımını yaparak çok daha az uğrarsın.. Belirli bir miktar olayı yoktur .. Evde oturmak için yada işe giderken kimse özel olarak kuaföre gitmez en azından benim için bu geçerli .. Dip boyası gelir yada bir profesyonel elin değmesi gerekir gitmek vacip olur .
            handeyakar07
            Kuaför sevgilim vardı 2 aylığına bedava bakımlarımı yaptırırdım.. . Ah ah nerede o günler? Şimdi en az 1000 TL ödüyorum her gidişimde.
             lylftmksc
             En son 165 verdim 🙄 Ne yaptık hatırlamıyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.