Kadın dio'cuların Kuaförlere Ödediği Ücretler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   eminim 3+1 evi boyayacak kadar parayı sadece saçlarınızı boyatmaya veriyorsunuzdur. ki evi boyattığım sıralar bir bayanın saç boyatma ücretini duyunca lan acaba boyacılara az mı verdik, görürsem helalleşeyim demiştim. ortalama 750 lira sadece saç boyamaya verdiğinizi biliyorum. mesela bir brezilya fönü için de ortalama 400-500 lira veriyorsunuz. yamuluyorsam düzeltin.
    handeyakar07
    Kuaför sevgilim vardı 2 aylığına bedava bakımlarımı yaptırırdım.. . Ah ah nerede o günler? Şimdi en az 1000 TL ödüyorum her gidişimde.
     wisletful
     Bu tamamen göreceli bir kavramdır .. Belirli bir ayda daha fazla dışarı çıkman gerekir bu sebepten daha fazla kuaföre uğrama ihtiyacı duyarsın. Ama kimi ay buna gerek olmaz evde kendi bakımını yaparak çok daha az uğrarsın.. Belirli bir miktar olayı yoktur .. Evde oturmak için yada işe giderken kimse özel olarak kuaföre gitmez en azından benim için bu geçerli .. Dip boyası gelir yada bir profesyonel elin değmesi gerekir gitmek vacip olur .
      cerokilerdenistenmeyentuy
      Erkek olmak ne güzel ya. Ben saç+sakal+yıkama 20 liraya traş oluyorum. Traş bitince 15 lira verip evde yıkarım diyorum.
       tsukyomi
       Yamuluyorsun hocam. 0 TL. Kendi saçımı kendim boyarım, kendim ya da etrafımdakilere kestiririm. Ben cebinde 50 kuruş bulunca sevinen insanım, kuaförle işim olmaz l:m
        zodyakli
        Şahsen ben bir 2 sene önce ombre yaptırdım 500 lira verdim. Neyse ki 2 sene gidiyor da. Aya vurunca da 20 lira gibi bir şey yapıyor. 2 ayda bir de saçlarımı kestirmeye gidiyorum. o da aylık 45 lira ediyor ki pek bir şey değil bence :)
         eski_bi_tanidik
         Bnm bi arakadaşım var saçını rasta yaptırmak için 500 lira verdi açtırmak için de ayrıyrtten 200 lira verdi 😂😂😂 yeminlen benim bile için gitti
          daisyyy
          Valla 3-4 ayda bir kuaföre giderim kestirmeye. Boyamı da kendim yaparım yıllardır. Kuaföre bizim gibi insanların çok para harcadıklarını zannetmiyorum.
           damladamlo
           0 diyebilirim. Saçlarımı zaten boyatmıyorum, doğal renginde kullanıyorum. Kısaltmak istediğimde de uçlarından kendim alıyorum. Yetişemediğim noktaları da sevgilim kesiyor. Kuaföre harcayacağım paraları başka şekilde değerlendirebiliyorum böylece :)
            x.rojda
            sıfır kaşlarımı kendim alıyorum zaten saçlarımı da kendim boyuyorum bakım desen maske falan yapmıyorum yani bir kuaförün yapabildiklerini yapıyorum tabi sadece kendime :) size parayla
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.