78
6.6.2020
Kadın dio'cuların Kuaförlere Ödediği Ücretler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   100numaraliadam
   eminim 3+1 evi boyayacak kadar parayı sadece saçlarınızı boyatmaya veriyorsunuzdur. ki evi boyattığım sıralar bir bayanın saç boyatma ücretini duyunca lan acaba boyacılara az mı verdik, görürsem helalleşeyim demiştim. ortalama 750 lira sadece saç boyamaya verdiğinizi biliyorum. mesela bir brezilya fönü için de ortalama 400-500 lira veriyorsunuz. yamuluyorsam düzeltin.
    handeyakar07
    Kuaför sevgilim vardı 2 aylığına bedava bakımlarımı yaptırırdım.. . Ah ah nerede o günler? Şimdi en az 1000 TL ödüyorum her gidişimde.
     wisletful
     Bu tamamen göreceli bir kavramdır .. Belirli bir ayda daha fazla dışarı çıkman gerekir bu sebepten daha fazla kuaföre uğrama ihtiyacı duyarsın. Ama kimi ay buna gerek olmaz evde kendi bakımını yaparak çok daha az uğrarsın.. Belirli bir miktar olayı yoktur .. Evde oturmak için yada işe giderken kimse özel olarak kuaföre gitmez en azından benim için bu geçerli .. Dip boyası gelir yada bir profesyonel elin değmesi gerekir gitmek vacip olur .
      cerokilerdenistenmeyentuy
      Erkek olmak ne güzel ya. Ben saç+sakal+yıkama 20 liraya traş oluyorum. Traş bitince 15 lira verip evde yıkarım diyorum.
       tsukyomi
       Yamuluyorsun hocam. 0 TL. Kendi saçımı kendim boyarım, kendim ya da etrafımdakilere kestiririm. Ben cebinde 50 kuruş bulunca sevinen insanım, kuaförle işim olmaz l:m
        zodyakli
        Şahsen ben bir 2 sene önce ombre yaptırdım 500 lira verdim. Neyse ki 2 sene gidiyor da. Aya vurunca da 20 lira gibi bir şey yapıyor. 2 ayda bir de saçlarımı kestirmeye gidiyorum. o da aylık 45 lira ediyor ki pek bir şey değil bence :)
         eski_bi_tanidik
         Bnm bi arakadaşım var saçını rasta yaptırmak için 500 lira verdi açtırmak için de ayrıyrtten 200 lira verdi 😂😂😂 yeminlen benim bile için gitti
          daisyyy
          Valla 3-4 ayda bir kuaföre giderim kestirmeye. Boyamı da kendim yaparım yıllardır. Kuaföre bizim gibi insanların çok para harcadıklarını zannetmiyorum.
           damladamlo
           0 diyebilirim. Saçlarımı zaten boyatmıyorum, doğal renginde kullanıyorum. Kısaltmak istediğimde de uçlarından kendim alıyorum. Yetişemediğim noktaları da sevgilim kesiyor. Kuaföre harcayacağım paraları başka şekilde değerlendirebiliyorum böylece :)
            x.rojda
            sıfır kaşlarımı kendim alıyorum zaten saçlarımı da kendim boyuyorum bakım desen maske falan yapmıyorum yani bir kuaförün yapabildiklerini yapıyorum tabi sadece kendime :) size parayla
             muzlu-pasta
             Utanıyorum derken ama 1500 tl😭
              kisidegildisiii
              Kadınların kuaförlere zannettiğinizden çok daha az para harcadığını düşünüyorum. Elbette ki genelleme yapamayız, bunun için çok büyük bir bütçe ayıran insanlar da vardır ama genellikle kadınlar gerekli şeyler dışında gitmez pek kuaföre. Ama lazer ya da cilt bakımı derseniz, orada işler değişebilir.
               mervenizz_
               O çünkü kendim yapıyorum aq elim var çok şükür
                zimbo
                ocak söndürür azizim bu kadın kuaförleri. o yüzden kadının ekonomik bağımsızlığını kazanmasını desteklediğim durumlardan birisidir.
                 mercannn
                 Pek fazla kuaföre gitmiyorum yılda 3 kere belki. Saç kesiminden ağdaya manikürden makyaja kadar hepsini kendim yapabiliyorum o yüzden pek ihtiyac duymuyorum.
                  samyeli90
                  Sanırım en yüksek ödediğim fiyat 550 tlydi o da saç eklendi bele kadar ve örülmüştü hepsi 3 4 ay öyle kaldı sonra söktürdüm
                   aynenbileader
                   Amcamın kızına kadın kuaförü açtırdım kafa rahat para ailede kalıyor. doktor falan olacağına kadın kuaförü dükkanın olsun yeter...
                    sucveceza
                    1500 tl ne ya keriz misiniz, ben kendim kesiyorum lfçemgçslfş
                     ilsasilem
                     Karantina bitti, havamız değişsin şöyle azıcık farklılık olsun diye kuaföre gittim. Değişiklik de şu ki, perçem kestireceğim. Kısacık bir perçem kesimine 50 tl aldı benden, içim gitti. Öleceğim sandım. Perçeme alınan buysa varın gerisini siz düşünün.
                      sozdedegilgozde
                      Ben saç bakımıma dikkat ederim. Her ay gider mutlaka kestirir kırıklarını aldırırım. Zaman zaman da değişiklikler yaparım. Ama aslaaa boyatmadım. Boyatmayı da düşünmüyorum. Yapay şeylere karşıyım.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.