Kadıköy'de İnsanların Klise Duvarına Çıkıp Eğlenmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   şimdi benim anlamadığım gece 12 den sonra külüpler barlar müzikli yerler kapalı çünki millet rahatsız oluyormuş..... ama kadıköyde böyle bağıra bağıra eğlenmek serbest çünki kimse rahatsız olmuyormu? bu kadar insan nasıl buraya toplatıldı? yani duyurumu falanmı yapıldı gelin şu saatte kadıköy de parti var diye? ben bu işin organize olduğunu düşünüyorum hele bir grup kiliselere saygısızlık yapmış tam malzeme işte alın.
   https://twitter.com/who98408150/status/1414335783486443522
   https://twitter.com/who98408150/status/1414335783486443522
   ha insanların eğlencesine gittiği mekanına alkolüne karışılırsa bence böyle videoları daha çok izleriz biz
    selinak
    .... lisesi yazıyor. ne lisesi orası? klisesi yazıyormuş. saygısızlıktır.
     garavel_usta
     Bunlar işi bilmiyor. Bir gelin bir damat bulacaklardı yalandan sonra sabaha kadar eğleneceklerdi. Kimse böyle tepki vermezdi amq. Herkes iki yüzlü olmuş.
      kafatamircisi
      Kilise yerine orası cami olsaydı şimdi bu ne saygosozlok diye yırtınırlardı tatlı su Müslümanları)
       maskoff
       bir kez daha böyle bir şey olmuştu, delinin teki hac sökmüştü kiliseden ve millet bu eylemi şirin bulmuştu. iki yüzlüyüz maalesef.
        apollonia-corleone
        Taksim’den sonra muhtemelen Kadıköy de planlı bitirilmeye çalışılıyor.Bana normal kitlesi gibi gelmedi oranın.Bunun yanında insanlar tabi eğlensin de Kadıköy’ün alkol eğlence sınırsız özgürlük içelim sıçalım istediğimizi yapalım kimse ağzını bile açamaz çünkü özgürüz kimse bize karışamaz tipleri sıkmaya başladı.Geçen biri gece evimin duvarına işiyorlar dediğinde işeyeni savunan olmuştu bunu da savunan olur.Kısacası altından bir şey çıkar diye neyi savunacağımı şaşırdım ben.
         nuil_0_
         Çok yanlış.Nasılsa camiilere yapılması yanlışsa kilise içinde geçerli bu durum.İdadethane sonuçta hangi din olmasının bir önemi yok, cezasız kalmamalı
          blondewitch
          Hoş olmamış. Dava açılsa yeri.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.