Kadere İnanır mısınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayatimsirtcantamda
   Kadere inanıyor musunuz bilmiyorum ama hayatta her şeyin bir sebepten ötürü olduğunu düşünüyorum. Hikayemi anlatayım size. Pandemiden önce asya ülkelerine gidip farklı ülkeleri görüp kısa süreliğine yaşama fikrim vardı. Bütün planlarımı buna göre yaptım, biletimi aldım. Bu yıl şubat ayında Doha/Katar aktarmalı asya'ya geçecektim. Pandemi ilk o tarafta ortaya çıktı ve erteleme kararı aldım gidişimi ama yine de Katar'ı görmek istedim. Hayatımda gitmeyi bile hiç düşünmediğim bir ülkeye böylece gitmeye karar verdim. İ İlk defa bir arap ülkesi gördüm. Güzel insanlarla tanıştım. Ve evet bir kadınla tanıştım orda şu an kendisi sevgilim. İkimizde katarlı değiliz ama yollarımız orda keşişti. Ben ne planlıyordum hayat bana ne verdi. Aslında oraya gidişim de beni bu insanla tanıştırmak içindi belki de. Herşey bir sebepten dolayı gerçekleşiyor bunu unutmayın ve bazen olumsuz gördüğünüz bir şey sizi bambaşka bir güzelliğe çıkartıyor.
    gregory_
    Güzel ders, mutlu olun birlikte. Herhangi bir arap ülkesinden Tanri korusun beni.
     fkrysrr11
     Hayır. Hayatını kendin yönlendirirsin.
      gizemmd
      Kadere inanıyorum, gittiğim her yerin ve hayatıma giren her insanın olumlu/olumsuz bi sebebe bağlı olduğunu düşünüyorum.
       _umut_
       Her ihtimali düşünüp tartma gibi ruh hastalığı huyumdan dolayı genelde kararlarımın sonuçlarını çok iyi bilirim. Ama kader denen belanın da hayatımı nasıl tepetaklak ettiğine de birçok kez şahit oldum. Arkadaş güzel yanını anlatmış da hayatımın içine etti kaderim. Doğru yer doğru zaman veya doğru yer yanlış kişi falan filan olayları var ya işte onu kararlarınla kontrol edemiyorsun ya cidden olmuyor
        badideasensei
        hayır
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.