Kaç Şehir Gezdiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   leb
   ondan fazlaymış.d edit: ben de yazim İstanbul Kocaeli Denizli Muğla İzmir Çanakkale Bolu Kayseri Amasya Ankara Manisa Bursa
    ali-efe-giriz
    İzmirliyim. Manisa Aydın Muğla Bunları gezdim.
     cinayetvaraga
     Akdeniz Bölgesi (Adana, Mersin, Hatay, Antalya, Osmaniye) Ege Bölgesi (Muğla, Aydın, Kütahya, İzmir) Marmara Bölgesi ( Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Balıkesir, İzmit, İstanbul, Sakarya, Bolu, Yalova) Karadeniz Bölgesi (Samsun, Sinop, Ordu, Trabzon, rize, Artvin, Amasya, Kastamonu) Doğu Anadolu ( Van) Güneydoğu Anadolu (Gaziantep) İç Anadolu (Ankara, Niğde, Eskişehir)
      moon_night
      ben sadece evi gezdim
       fuzbing
       71, 10 şehir kaldı. 71 şehrin yüzde yüzünü tabii ki gezemedim, ama en azından merkezine uğradım yada bir gece konakladım falan.
        silmarillion
        Milano Como Belgrad Niş Ankara İstanbul İzmir Bursa Adana Gaziantep Kahramanmaraş Manisa Muğla Denizli Malatya Elazığ Trabzon Konya Kırklareli Kocaeli Adapazarı Yalova Bilecik Aydın Antalya Bolu Çanakkale Mersin Kütahya Balıkesir Eskişehir
         eksi_pirasa
         ankara izmir istanbul konya (çatalhöyük sadece) antalya
          voila
          Ankara İstanbul İzmir Muğla Antalya Nevşehir Trabzon Mardin Bolu Bursa Karabük Kayseri Afyon Eskişehir <3 Kars Diyarbakır Erzurum Amasya Adana Rize Balıkesir Kırıkkale Sadece Türkiye için yazdım yoksa bu liste daha da uzar. Aklıma bu kadar geliyor şu an, baya iyi gezmişim. Bunlara bir de Çanakkale’yi eklemek istiyorum en kısa zamanda.
           tsukyomi
           Doğu Trakya (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ) İstanbul Bursa Bulgaristan komple Sırbistan'ın yarısı (Kragujevac, Niş, Leskofça, Novi Sad, Vranje, Kraljevo, Dimitrovgrad) Slovakya - Bratislava Mısır - Luksor, Kahire, Asuan, Sharm El Sheikh Makedonya - Üsküp, Kruşevo Romanya - Transilvanya/Napoca Rusya - Krasnoyarsk, Norilsk, Moskova, St. Petersburg, Novosibirsk, Pyatigorsk, Lesosibirsk, Nizhniy Novgorod ve Volgograd (eski Stalingrad :'( ) Gezmek ya da kalmaktan çok Haçlı Seferi'ne çıkmışım gibi duruyor liste..
            disi.ejderya
            Evde göt büyüten bi benim sanırım 😒 gitsem bile günübirlik dönmek zorundayım
             sairsel
             Kayseri İstanbul İzmir Ankara Trabzon Antalya Nevşehir Mersin Malatya Aksaray Hakkari (Yüksekova)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.