Kaç Şehir Gezdiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tonik
   ondan fazlaymış.d edit: ben de yazim İstanbul Kocaeli Denizli Muğla İzmir Çanakkale Bolu Kayseri Amasya Ankara Manisa Bursa
    fuzbing
    71, 10 şehir kaldı. 71 şehrin yüzde yüzünü tabii ki gezemedim, ama en azından merkezine uğradım yada bir gece konakladım falan.
     sairsel
     Kayseri İstanbul İzmir Ankara Trabzon Antalya Nevşehir Mersin Malatya Aksaray Hakkari (Yüksekova)
      disi.ejderya
      Evde göt büyüten bi benim sanırım 😒 gitsem bile günübirlik dönmek zorundayım
       moon_night
       ben sadece evi gezdim
        tsukyomi
        Doğu Trakya (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ) İstanbul Bursa Bulgaristan komple Sırbistan'ın yarısı (Kragujevac, Niş, Leskofça, Novi Sad, Vranje, Kraljevo, Dimitrovgrad) Slovakya - Bratislava Mısır - Luksor, Kahire, Asuan, Sharm El Sheikh Makedonya - Üsküp, Kruşevo Romanya - Transilvanya/Napoca Rusya - Krasnoyarsk, Norilsk, Moskova, St. Petersburg, Novosibirsk, Pyatigorsk, Lesosibirsk, Nizhniy Novgorod ve Volgograd (eski Stalingrad :'( ) Gezmek ya da kalmaktan çok Haçlı Seferi'ne çıkmışım gibi duruyor liste..
         voila
         Ankara İstanbul İzmir Muğla Antalya Nevşehir Trabzon Mardin Bolu Bursa Karabük Kayseri Afyon Eskişehir <3 Kars Diyarbakır Erzurum Amasya Adana Rize Balıkesir Kırıkkale Sadece Türkiye için yazdım yoksa bu liste daha da uzar. Aklıma bu kadar geliyor şu an, baya iyi gezmişim. Bunlara bir de Çanakkale’yi eklemek istiyorum en kısa zamanda.
          cinayetvaraga
          Akdeniz Bölgesi (Adana, Mersin, Hatay, Antalya, Osmaniye) Ege Bölgesi (Muğla, Aydın, Kütahya, İzmir) Marmara Bölgesi ( Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Balıkesir, İzmit, İstanbul, Sakarya, Bolu, Yalova) Karadeniz Bölgesi (Samsun, Sinop, Ordu, Trabzon, rize, Artvin, Amasya, Kastamonu) Doğu Anadolu ( Van) Güneydoğu Anadolu (Gaziantep) İç Anadolu (Ankara, Niğde, Eskişehir)
           ali-efe-giriz
           İzmirliyim. Manisa Aydın Muğla Bunları gezdim.
            eksi_pirasa
            ankara izmir istanbul konya (çatalhöyük sadece) antalya
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.