Kabine Toplantısı Sonrası Erdoğan: '1 Temmuz İtibariyle Sokağa Çıkma Yasağı Kaldırılıyor'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Kademeli normalleşmede yeni adımlar bugün Beştepe'de görüşüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkanlık ettiği toplantının ardından alınan yeni kararları açıkladı. Buna göre; sokak kısıtlamaları 1 Temmuz itibariyle tamamen kaldırılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle: -Hedefimiz birkaç hafta içerisinde aşılamayı 18 yaş üzerindeki nüfusumuzun tamamına açmaktır. -1 Temmuz'da başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıyoruz. -Müzikle ilgili sınırlamayı da 24.00'e çekiyoruz. -Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor. -Kamu kurum ve kuruluşlarında normal mesai düzenine geçiliyor. -Vatandaşlarımdan, aşı konusundaki manipülasyonlara itibar etmemelerini, bu konuda bilim insanlarına kulak vermelerini istiyorum.
   https://onedio.com/haber/kabine-toplantisi-sonasi-erdogan-1-temmuz-itibariyle-sokaga-cikma-yasagi-kaliriliyor-988665?ref=slider1
   Detaylar
    talihsizinteki
    ağlamak istiyorum konseer
     alevalevay
     Sonunda be
      bisosyolog
      Geçen yılın eylül ayını tekrar yaşayacakmışız gibi bir his var içimde..
       mrlawyerkk
       Kamunun normal mesai düzenine geçmesine bu kadar sevineceğimi hiç düşünmezdim. Normal şartlarda çalışmıyorlardı esnek çalışma ile sıfır iş yaptılar resmen.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.