Kabine Toplantısı Sonrası Alınan Normalleşme Kararları: Kafeler, Spor Salonları Açılıyor, Sokağa Çıkma Yasağı 22:00 ile 05:00 Arası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından alınan yeni kararları açıkladı. Buna göre; Haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları hafta içi ve cumartesi günü akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecek. -Sokağa çıkma sınırlamaları hafta içi ve cumartesi günü akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecektir. Bu sınırlama hafta sonu cumartesi 22.00 ile pazartesi sabahı 05.00 arasında, yani pazar gününün tamamını da kapsayacak şekilde uygulanacaktır. -Temmuz ayında bu kısıtlama süreleri ve günleri, vaka ve vefat sayılarındaki değişime, aşılamada kat edilen mesafeye göre yeniden belirlenecektir. -Yeme-içme yerleri 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00'e kadar paket servisini sürdürebilecek. -Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek. -Bu mekanlarda sokağa çıkma kısıtlaması olan pazar günü ise sadece paket servis hizmeti verilmeye devam edilecektir.
    alys
    kafamı duvara vuracam
     sedefartuny
     Ne olacak bu işin sonu böyle. Açılsak bir dert açılmasak bir başka dert. Loop'a girdik resmen. Dejavularımdan dejavu beğeniyorum kendime. Hayatımdan soğudum ya.
      berat_redflag
      Aç kapa aç kapa yapa yapa bozuldık aq, 300 liraya aldığınız tüplü pc diğiliz biz
       somurtkan_sirin
       trajikomik
        imcherry_
        ya liseler de açılıyomuş????????
         avci-kiz
         ORTA 2 LER AÇILMASIIIN
          yalandunyadabirmisafir
          Üniversiteler yüzyüze mi olucak simdi anlamadım
           asit
           Normalleşme diye diye iyice anormalleştik aw
            peripedia
            Bıktık ya. Yine açıldık, yine kapanacağız. Bu açılma, kapanma hali bile yordu artık. Ya tam açın ya tam kapayın sürekli bir soru işareti sürekli bir yarının belirsizliği.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.