Kabil Atlama Kulübü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   milletin acıma duygusu falan kalmamış. uçaktan düşen 2 tane afgan'ı tshirte basmışlar. üzerine de "kabul skydiving club" yazmışlar. kabil atlama kulübü... yani insan olmak gerçekten boğuyor beni. eminim baya da satmıştır. çok komik orospu çocukları. çok farklısınız aferin size.
    me_out_bye
    Güldüm. Komik mi komik. Xd Üzgünüm. Burada acı durumla alakalı değil kişinin IQ su ile alay edilmektedir. Çokta duyar kasmamak lazım. Kendisini geliştirmiş bir birey altta kalan vasıfsızlarla zaman zaman böyle şey yapabilir yani dokundurmalar espriler. Hayatın incelikleri bunlar yoksa çok sıkıcı olabilirdi. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ - Bu bir trend olsun. Uçaktan paraşütsüz atlamak isteyenler atlasın. Belki bende atlarım bir gün belli olmaz. 🤔🤷🏻‍♂️.) 💀(Gülen kurukafa emojisi koy buraya. Üzgün değil.)
     me_out_bye
     Sonuçta bu durumu başlarına kendileri açtı. Eğer çağdaş ve modern insanlar olsalardı ve bunu arzulasalardı. Taliban denen şey fırlamaz veya çoğunluk olmaz ve ülkeyi ele geçirmezdi. Hepsinin hatası var. Doğruyu ve hayatlarinı pis insanlardan savunmadıkları için. - Ülkelerinin geleceklerini psikopatların aptalların ellerine bıraktıkları için. Hiçbirisi çikıp konuşmadığı karşı çikmadığı için ve bunun yerine ağactan dökulen yapraklar gibi kaçişıp dagıldıklari için saga sola. Bunlar başlarına geldi. Belki kaderlerini değiştirebilirdiler. Hayat her şey mümkün 🤷🏻‍♂️ Uçağa tutunmaya karar verdi ve bunun karşılığını gördü ödedi. Kendi kararı. 🤷🏻‍♂️ Kimse onu uçağa tutunmaya ZORUNLU bırakmadı.Kendisi yaptı, üstelik bunu yaparken birde mutlu mutlu thumbs up baş parmak başardık işareti yapmışlar xd
      domatescokpahali
      Kapitalizm ve Ahlak :D
       agac-ceviz
       Dünyanın geldiği durum yüzyıllar sonra bir bez parçasında değil ama utancin yazıldığı tarih kitapların da anlatılacaktır.
        silmarillion
        Karılarını ve kız çocuklarını bırakıp uçağın kanadına asıldıkları için olabilir mi? Siz kendinizi afganlar yerine koyun, sizin babanız abiniz sizi örneğin pkk'ya terkedip kaçsa, kaybolsa ne düşürsünüz? Gebersin gitsin köpek dersiniz bence, ben olsam öyle derdim. Kalıp öleceklerini bilseler bile savaşmalılardı.
         samyeli90
         Gerizekalılık değil de ne
          marvelhulk
          gittikçe insanlığımızı kaybediyoruz nasıl bir çagda yasıyoruz be arkadaş illah her seyden faydalanmak lazım, yazıklar olsun.
           sihirbaz
           acıdan bile faydalanıyor musuz gibi geliyor bana hos değil, ahlaksızlık oldugunu düşünüyorum ben onu alıp giyinemem bile insanlığımızı kaybetmeyelim.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.