K-Pop Yasaklansın mı??!! 😮
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kim-seok-jin
   Sevgili arkadaşlar. Twitter da başlayan bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Banane gibi yorumlar yazıcak arkadaşlarım bu başlığa hiç bakmayın lütfen! Neyse. Kpop un yasaklanmaması lazım. Allah belamı verse t-rap dinlemem ben. Veya t-pop. Arkadaşlar, yanlış anlmayın ferhat göçeri severim ama bu da ırkıçılık değilmi?!
    bu-ne-simdi
    Kimse ne dinleyecegimize karışamaz bizim zevkimiz kime ne. Şu adama kulak asmayın siz onu taktıkça o istediğini almaya devam edecek. Yapmayın etmeyin. Taglarine girmeyin. Umursamayan kulak ardına atın. Kime ne kimin ne dinleyeceğinden. Kimse keyfimizin kahyası değil olamaz da.
     banlananbayan
     Banane
      eski_bi_tanidik
      Yaw abi herkesin kendi zevki herkes istediğini dinleyebilir orda burda dinlemeyen 2 3 insan buna karisamaz
       mervenizz_
       Yasaklaması çok saçma ne dinliyorsak dinliyoruz aq size ne? Yasaklansa siz benim nereden bileceksiniz ki dinlendiğimi? Yaşasın K-pop!!!!!!!!!!!!!!!1 Şak Şak Şak
        ulrich
        Tum yasaklar yasaklanmali (cok igrencler fikrimce)
         patiklipengui
         Bir müzik türünü yasaklamak çok doğru gelmiyor bana açıkcası ama beyinlerinizi saçma kore şarkılarıyla yıkıyorsunuz haberiniz olsun.
          elffff
          Korecanlari komple ülkeden atmak lazım kimse k.bakmasin
           leafgoat
           Valal başka ülkede yaşayamam bünyem kaldırmaz bu ne saçmalıktır
            tamer.er
            Anlamsız bir başlık. Sonuçlanan kötü olaylar, k-pop a bağlanmamalıdır. Kendim k-pop dinleyici değilim ve denememe rağmen beğenmedim. Ama yine de severek dinleyenler için neden böyle saçma bir yasak gelsin? Sebebi nedir? İntihar mı artıyor? Çözümü başka yolla arayın. Trafik kazaları artıyor diye araba kullanmayı yasaklamak kadar saçma. Sorun arabada değil, sürücüde. k-pop dinleyen ergenlerin kafasının içinde yaşanan sorunlara çözüm getirin, istediğiniz çözümse.
             moonlight3rd
             Yasaklansın desen yasaklanacak sanki.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.