Junko Furuto'nun Hikayesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   676irmak
   Junko Furuta, Japonya'nın Misato şehrinde yaşayan 16 yaşında bir lise öğrencisiydi.Bir gün, okul arkadaşlarından biri olan Hiroshi Miyano, Junko'ya aşık olduğunu ve onunla sevgili olmak istediğini söyledi ancak reddedildi. Hiroshi, okulun kabadayılarından biriydi ve yakuzanın yeni nesil üyelerinden biri olmaya çalışıyordu. Kimse ona karşı koymaya cesaret edemiyordu ve Junko'nun ona "Hayır!" demiş olması, Hiroshi'ye göre intikam için yeterli bir sebepti.Junko part-time işinden çıktığı sırada, Hiroshi Miyano ve üç arkadaşı tarafından kaçırıldı. gün 1: 22 kasım 1988: kaçırıldı kaçıranların birinin sevgilisiymiş gibi gösterilip evinde zorla tutuldu. 400den fazla tecavüze maruz kaldı. ebeveynlerini arayıp arkadaşında kalacağını söylemesi şeklinde zorlandı. aç bırakıldı ve yetersiz beslenmeye maruz kaldı hamam böceği yedirildi ve idrar içirildi mastürbasyon yapmaya zorlandı başkalarının önünde soyunmaya zorlandı çakmakla çeşitli yerleri yakıldı vajina ve anüsüne yabancı cisimler sokuldu gün 11: 1 aralık 1988: bir çok defa ağır bir şekilde dövüldü yüzü betona yatırıldıktan sonra kafasında zıplandı ellerini bağlayıp kum torbası olarak kullandılar burnu o kadar fazla kanla doldu ki sadece ağzında nefes alabilecek hale geldi yüksekten karnına dumbell bırakıldı su içmeye çalıştığında kustu (midesi kabul edemedi) kaçmaya çalıştı ceza olarak kollarına sigara bastılar elleri ve ayaklarına çakmak yakıtı döküp yaktılar anüsüne cam şişe sokuldu bu durum ağır yaralanmaya sebep oldu gün 20: 20 aralık 1988: artık tek başına ayakta duramayacak hale geldi bamboo çubuklarla dövdüler arkasına havai fişek yerleştirip yaktılar göğüs bölgesine dikiş iğnesi sapladılar sol meme ucu karga burunla koparılıp yok edildi vajinasına kızgın ampül sokuldu makas sokulmasından dolayı ağır vajinal kanama yaşadı artık düzgün idarar çıkaramamaya başladı yaraları o kadar ciddi bir hale gelmiştiki sürünüp tuvalete gitmesi 1 saat sürüyordu kulak zarları ağır yaralanmıştı beyni ciddi derecede küçülmüştü gün 40: 1 ocak 1989: işkencecilerine onu öldürmeleri için yalvardı yıl başını yerden kalkamayacak bir şekilde geçirdi vücutunda ciddi sakatlıklar vardı gün 44: 5 ocak 1989: kaçıranlar bir mahjong oyununda yenilmelerini bahane ederek furata'yı halter barı ile dövdüler. ağız ve burnundan aşırı kan akmaya başlamıştı. ağzı ve gözlerine mum koydular. sonrasında tüm vücutuna çakmak yakıtı dökerek yaktılar. son işkence 2 saat sürer ve furuta vücut sıvılarının ateş yüzünden buharlaşması sonucu şoktan ölür. cesedi bir varile atarlar ve üzerine 50 galon çimento dökerler. sonrasında bu varil polisler tarafından bulunur ve suçlular yakalanır. kızının haberini televizyonda gören annesi olduğu yerde bayılır ve sonrasında psikolojik tedavi sürecine alınır. bu eylemi gerçekleştirenler 18 yaşını aşmamış 4 tane birey japonyadaki reşit olmayan bireylere verilen cezalara göre 20 yıl hapse çarptırılılar. sonrasın da bu cinayet Beton kaplama liseli cinayeti olarak anılır.
   https://www.youtube.com/watch
   https://www.youtube.com/watch
    efeoeztuerk
    Hayal edemedim bile bunlar olmus mu yani
     me_out_bye
     Onların yaşaması insanlık suçudur. Güzel bir gönderiydi gerçek olay hakkında bolca ders çıkarılmasi gereken teşekkürler. Kaliteli bir gönderi. Video linkin kırık olmuş ama izlenecek bir şey yok.
      ggggggg
      Bu ne ya sırf çıkma teklifine hayır dedi diye olmuş olamaz bunlar aklım almıyor gerçekten bu işkence türlerini çok mu düşündüler bu nasıl bir yaratıcılık. Allah böyle olan herkesin belasını versin
       ali-vercetti
       okurken neden azdım aq
        nykskaos
        Okumayı bitirene dek yüz felci geçirecektim.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.