Judas'ın Öpücüğü (İhanet Öpücüğü)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   “Bu resimde, boğanın yetiştiricisini görüyoruz. Bebekliğinden beri ona göz kulak olan ’'İNSANSI” onu boğa güreşi için sattı… Arenada kanlar içinde dehşete kapılan boğa, seyircilerin arasındaki bakıcısını tanıdı ve ona doğru uzandı. Masum boğa dost sandığı İNSANSI dan kendisini kurtarması için yardım ve merhamet diledi. İspanyol medyası buna “Judas ’ ın öpücüğü” (YAHUDA) adını verdi. Bu dünyada gerek kendi türüne, gerekse hayvanlara ve doğaya İNSANSI lar kadar kötü ve kalleşce davranan başka bir yaşam formu yoktur…. Lütfen İNSANSI olmayın, siz insan olmayı tercih edin, nefsinize yenilmeyin, merhamet ve sevgi göstermeyi yaşam biçiminiz haline getirin… Tüm dünyanın iyileşmesi için VİCDAN sahibi olmak şart!!!
    -lucy-
    Üzücü, hemde çok... Peç herif!
     amira
     insan olarak dunyaya gelince insan olunmuyor maalesef. vicdan,merhamet,sevgi bunlar seni insan yapar. bu serefsiz para icin ruhunu bile satar.
      hogwartsmektubugelmeyen
      keşke girmeseydim dediğim bir başlık oldu. Kalbimden yaralandım. Boğanın neler yaşadığını tahmin bile edemem. Yine de ondan medet ummuş. Gerçekten gözyaşlarımı tutamıyorum
       _sofia_
       Bizi de hergün öpüp arenaya salıyorlar.
        timuti
        kalleşsin insanoğlu..
         absurdizm
         kalbim cız etti. kıyamam
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.