İzlenme Rekorları Kıran Bazı Türk Dizilerini Bu Kadar Özel Kılan Şey Tam Olarak Ne?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Arka Sokaklar mesela. 10 yıldır devam ettiğini bilmeyen yoktur değil mi? Nedir bu diziyi bu kadar izlenilebilir kılan? Her bölümde türlü türlü olaylar silsile mi? Peki ya Doktorlar? Hala bir yerlerde yayınlanıyor ve birileri Doktorlar izliyor olabilir. Hamile arkadaşım kızına Ela adını koymak istiyor esin kaynağı da tabii ki Doktorlar Ela. Aşk-ı Memnu var. Her yıl yayınlanıyor. İstisnasız her yıl ve hala izleyip üzerine konuşabiliyoruz. Nedir bu dizilerin alamet-i farikası. Neden etkileniyor insanlar bu dizilerden?
    fairytale-
    Cunku yeni guzel diziler yapılmıyor 😏
     -lucy-
     Şey.. Ben "Aşk-ı Memnu" izliyorum şuan. Çıkarsa Doktorlar da izlerim. Nedenini bilmiyorum ama seviyorum yani. Can sıkıntısını atıyor valla shsjshshaha
      kisi
      Arka sokaklar vb. diziler çerezlik gidiyor. Kafa yormadan izleyebiliyorsun. Oturup özel olarak izlemem de yemek yerken açık dursa durur mesela. Karakterleri tanımana gerek yok, hikayeyi takip etmene gerek yok vs. 300. bölümden başlasan da sıkıntı yaşanmadan izlersin. Buna benzer 80'ler var mesela, Papatyam vardı, Çocuklar Duymasın vardı. Gündüz dizileri biraz. Kendisi değil de gün içinde tekrarı denk gelince izlenen diziler.
       mrlawyerkk
       Çünkü biz Türkler bu konuda seçici değiliz. Bir şey ne kadar çok izleniyorsa o kadar güzeldir diye düşünüyoruz. Bize hitap edip etmemesi umrumuzda değil.
        kafatamircisi
        Hepsini toplasan bi behzat ç. Yapmaz
         yabadabadu
         mesut komiser
          somurtkan_sirin
          kitaplardan uyarlananlar güzel oluyor genelde yani ben onları izliyorum
           heyecann2
           10 yıl değil bu arada, 16.sezonu geliyor yakında 🤭 bence halkımız yeniliğe açık değil aynı tarz çöp yapımlar izlemeye bayılıyor asmalı konak mesela en büyük örneği.
            canece
            sorsan kimse arka sokakları izlemiyo ama adamları nerdeyse bin bölüm çekti
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.