İyi Bir Meyhanenin Olmazsa Olmazları Nelerdir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   nefis yazı olmuş okurken meyhaneye gidesim geldi. hatta cuma günü gideyim ya ne işim var sanki. gelelim benim için önemli olan şeylere, içeride kadın popülasyonu olacak. öyle erkek erkeğe kendi aralarında gülüp eğlenen insanlara lafım yok ama ben kadının olmadığı yerde iyi hissetmiyorum. gelip zurnacı kulağınıza üflemeyecek. zurna yok biliyorum ama müzisyenler masa masa dolaşınca muhabbet arasında tat kaçırıyor. sadelik çok önemli. oraya gelen insanlar kasıntı olsun diye gelmemeli keyif yapıyoruz şurada.
    fairytale-
    Meyhane dedin beni benden aldın. )) son müdavimi olduğum mekanda aile gibi olmuştuk. Solist arkadaşa sarki söylerken rakı icirmistim samimiyetine dayanarak. Rakıyı sek tercih edip yanina bir şey yiyip içmeyi tercih etmem. Mekan kapanana yakın cikan ufak kavgalar tuzu biberi yahu 😅
     kafatamircisi
     manzarası da çok önemli
      honeybee
      meyhaneye bayılıyorum abi ya, tabii ki mezeleri, manzarası ve sarkıları🤗
       benipek
       Hepsi bir bütün ya bence. Başta temizlik, meze ve mekanın albenisi.
        coronavirus
        Rakı ve kaliteli meze.
         detokssuyu
         İyi bir meyhane için değil belki ama o ortamı yaratmak için keyifli bir ekibnizin olması gerek. Meyhanenin olayı budur zaten.
          cinayetvaraga
          Bak şimdi babacan iyi meyhanede ilk evvela masada iyi dostlar olacak. onlar olmadı mı geri kalan hiçbir şeyin anlamı yok. Mezeler yedirecek kendini. lakerdası, kalamarı, ahtapot ızgara tereyağında, beyaz peynir, kavun, karides mantı, levrek sarma, deniz börülcesi, nuraniye olacak. ana yemeğe hiç gerek yok. sandalye konforlu olsun. sonra gece bitmez. kış ayıysa da üşütmeyecek birndizayn olsun. Canlı muzik hiç sevmem. sonra goygoycu gereksiz bir tayfa geliyor, ortamın tadı kaçıyor. çok keyifliysem akdeniz melodileri ama enstrümental olacak. ortamın havası ağir olacaksa da sanat musikisi eşliğinde icmek yerinde olur. bu şartlar olduktan sonra mekanın nerede olduğunun hiç önemi yok. dostlarla içiyorsan ister kumsal, ister dağ başı isterse şehrin ortasında duvarlarla çevrili olsun o masada gönüller tutsak kalır.
           samyeli90
           Net mezedir bende meyhaneye arkadaşlarla giderim içmem içki yasak ama mezelerden otlanırım mezeler güzel olmazsa ağzımın tadı kaçar Yanına ilave olarak müzik de eklenebilir
            minmina
            iyi müzik ve kaliteli ortamdır bence. içip içip dingonun ahırına çevirenleri almayacak mutlaka
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.