İyi Bir İlişkinin Sırrı Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Ya hiçbir flörtüm sevgiliye dönüşmemeye başladı. Bu erkekleri anlamak harbiden zor. Öyle yapsan olmuyor, böyle yapsan olmuyor. Yani bu uzun ilişkisi, güzel ilişkisi olan kişilere imrenmeye başladım nasıl yapabiliyorlar harbiden... Genelde böyle şeylere kafa yormam ama çevremdeki artan sevgili popülasyonu ister istemez düşüncelere itiyor yani.
    _sofia_
    Bu dünyada en çok muhtaç olduğun kişinin, 'kendin' olduğunu 'kendine' tekrarla. Kimseyle gelmediğin bu dünyadan kimseyle gidemeyeceğini artık anla. Sen en çok kendine özelsin, kendini sakın üzme.
     ideal
     Aşırılıktan uzak durmak gerekir. Dört dörtlük bir talip bulmak zor, hatta imkansızdır. Unutmamalı ki, kusursuz dost arayan dostsuz kalır; noksansız eş arayan eşsiz kalır.
      slmbnarda
      Hiç ilişkisi olmamış ben bu soruda çift cevap joker hakkını kullanıyorum
       catherine-earnshaw
       Güven, güzellik, sadakat, beybilik, kibarlık, geçin bunları... Fikirde güzel bunlar. Sırf sınava çalıştırmadı diye sınıftan atarlı atarlı, çocuğu aşağılarcasına çıkan kız şu an ilişkisinde senden benden herkesten mutlu. "Mobilyalarım kelebek mobilya olmazsa evlenmem" diye mızmızlanan kadın ilişkisinde senden benden herkesten mutlu. İyilik yaramıyor, yaptığın güzellikler sömürülüyor. Kimseye mükemmel olmayacaksın, gerektiğinde toksik olacaksın, bak bakalım nasıl el üstünde tutuyorlar seni ilişkilerinde.
        mevsimlerdensnbahar61
        Çok klişe değil mi ya şunu yaparsan mutlu bi ilişkin olur şöyle yapmazsan daha mutlu olursun falan da filan hani belli temeller vardır onların üzerine kurulan, kişilere özel ve hepsinde farklı bakış açıları olan şeyler yani şu olursa iyi olur saçma geliyor bana herkese göre farklıdır iyi kavramı Dip not : İlişkiler üzerinde bulunduğum teorilerle kitap yazacam harcanıyorum buralarda yaw
         imcherry_
         ilişkinin olmaması
          merilolika
          en başta saygı sonra sadakat ve kafa dengi biri olması ve sabır ilişkiyi sürdürebilmek sabır ister. bunlardan biri eksikse o ilişki yürümez
           fairytale-
           Iliski istemek jdjdjjd Yalnızlık güzeldir yav 😎👊
            kafatamircisi
            En başta güven Daha sonra özveri ve sadakat Bunlar olduktan sonra sevgi ve mutluluk peşpeşe gelir zaten
             cinayetvaraga
             Sevgili Sofiacım başlıktan bekleniyorsunuz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.