İstisnasız Bütün Kız Kardeşlerin Ablalarından Güzel Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Sayın biyologlar, genetik bilimciler bana şu durumu açıklayın nolursunuz. İstisnasız bütün kız kardeşlerin ablalarından daha güzel olmasının mantıklı ve bilimsel bir açıklaması olmalı. Bir kızla ne zaman flört etsem ya da kızın hesabını incelesem kız kardeşiyle fotoğrafını gördüğüm an diyorum ki bu kız niye böyle? Bir iki kez olsa neyse de kendi kuzenlerim de dahil olmak üzere bütün kız kardeş olan ailelerde gördüğüm bir durum. Sizce bunun sebebi nedir? Ben bulamadım da
    kafatamircisi
    İlkinde denedik bazı hatalar oldu bi dahakine düzelteceğiz
     tsukyomi
     Ablayım. Falafoş kardeşim benden daha güzel. Falafoş kardeşim erkek. Tüm tanrıların rızası için aydınlatın şu meseleyi yoksa kardeş katli vacip olacak.
      yabadabadu
      istisna varmış bak ☝️
       kisi
       1. Algıda seçicilik 2. Kardeşler birbirine benzer. Kardeşi, beğendiğiniz kadının daha genç versiyonu oluyor. Bu yüzden size daha güzel geliyor. "Goncadır ilk hali bütün güllerin."
        merilolika
        maalesef ablam erkek arkadaşını tanıştırmaya grtireceği zaman bana defol git evden başıma iş açma demişti kendisi çok kıskançtı beni arkadaşına anlatırken kafası biraz sıkıntılı dermiş salak çok şükür geçti o halleri😂😂🤦🏻‍♀️
         fairytale-
         4 ablamın esmer olup benim sarisin olmamın bir katkısı var mi bu konuda gfgdg
          mrlawyerkk
          İşte bu doğru. Baldız baldan tatlı mevzu da büyük olasılıkla bu çıkarımdan dahil oldu hayatımıza. Ablalar ailenin tüm derdini kederini çektiği için de durum böyle olabilir.
           samyeli90
           Ablam yok 😂 tek kız benim
            basorexia_
            abim var ve abimden daha güzelim LDVNKJCDSKJ
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.