İsteme Merasimi Sırasında Yaşadığınız Komik Bir Olay Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mkrdg
   Ben mesela kayınpederime dayı demiştim. 😂
    thetalentedmrripley
    Bir abim ve çok sayıda ablam var. Ablalarımın hepsi evlenmiş sıra abime gelmişti. Yengemi abime istemeye gittik. Yengemin de babası rahmetli olmuş, dedesinden isteyeceğiz. Ben son çocuk olduğum için de babam bildim bileli hep yaşlıydı. Yengemin dedesi ve babam da neredeyse akranlar ve iyi arkadaşlar. Saat ilerliyor, bizimkiler konuştukça konuşuyor ama babam bir türlü konuya giremiyordu. Babamdan bi atak gelmeyince yengemin dedesi babama şunu demişti : 'Hocam sen vermeye iyi veriyorsun da almayı bilmiyorsun'. Herkes şok oldu, bi anda sessizlik yaşandı, yetmiş yaşında adamın yaptığı espriye bak diye kaldık. Neyse ki çok kız verdin ama ilk kez isteyeceğin için acemi davranıyorsun gibilerinden bir açıklamayla ortamı yumuşatmıştı.
     buse01
     Teyzemi istemeye gelmislerdi.Suan evli zaten.Baya istemeye geldiler,keltos bir adam istemeye geldi,karanlık işler çeviriyor gibime gelmişti ailesi ve o her neyse teyzem şeker yerine tuz katar kahveye bunu hep yaptı her istediklerinde damada,o zamanlar kücüktüm ilkokul falan gidiyordum,karşısına geçtim tuzlu kahveyi icmesini izledim ve içti üstüme püskürmüştü,ben de çocukluk aklıyla keltoş diye ağlamıştım,iyi ki onunla evlenmedi be,hiç sevmemistim onu sjshdhd
      rainywomen
      Kuzenimin istemesinde bir koltukta 3 erkek otururken yengemin video çekme gayretiyle o 3 adamlı koltuğu 10 metre ileriye itmesiydi.
       benita
       Beni istemediler
        sairsel
        isteme merasimi başlı başına komedi zaten
         potansiyelkro
         Kız kardeşimi istemeye gelecekleri gün . Babam (Muğla da yaşıyoruz biz)İzmir'e kaçmaya kalkmıştı benden istemesinler diye. Neyse yakaladık son dakikada vazgeçirmiştik İzmir'e gitmesini. Enişte de 1 otobüs akrabayı doldurmuş getirmiş istanbuldan , geldiler babamın elini sıkıp kendini tanıtacak eniştem elini uzattı herkes izliyor tabi o anı sessizlik hakim ortamda babam o an kardeşime dönüp göbeği var lan bunun dedi elini de sıkmamıştı. Tüm akrabalarına laf soktu . Ama istediklerinde de gözleri doldu sadece kafasını salladı vermiş oldu kızı... Bu olaydan 3 ay sonra bana kız isteyecektik. Kız verirken kız evi naz evi kıvırdık babamın durumları ama Şimdi kız isteyeceğiz nasıl olucak diye kara kara düşünmeye başlamıştım hatta eşim üzerinden kayınpedere benim babam kafadan hasta hap kullanıyor gelmese diye yalan söyledim genede istediler gelip istemesini. Neyse gittik eşim heyecandan bileğini burkmuş topallaya topallaya geldi. Babam herkesin içinde topal lan bu dedi. Babamız da çok şakacıdır diye kıvırdık devam etti anneme dönüp biri göbekli buluyor öteki topal biz nerede hata yaptık dedi. Gene yalandan gülüşmeler felan bir ara muhabbet tıkandı kız tarafından biri babama eee nasılsınız rahat geldiniz mi diye sordu babamdan cevap burda Digitürk varmı oldu herkes afalladı var dedi kayınbirader babam açsana Beşiktaş'ın maçı var dedi. Açtırdı, izledi kimseye de cevap vermedi bir ara eşim babama kahvenizi nasıl içersiniz diye sordu ona da ben kahve içmicem diye cevap verdi biz babamın yerine sade yap sen ona dedik . Allah'tan benim kayınpeder iyi , arıza çıkartmadı. Babam iptal maç izliyor diğer aile dostlarımız muhabbeti çeviriyor. Bir ara erkek tarafı kendi içinde konuşmaya başladı kız tarafı bizi izliyor dinliyor sanki biz kendi evimizde toplanmışız da muhabbet ediyoruz bu nasıl bir kız isteme yarabbim diyorum vermeyecekler kızı bu gidişle diye isteyecek aile dostuna kaş göz yaptım iste şu kızı gibisinden abimiz hemen anladı mevzuya girdi kızı kayınpeder verdim gitti dediiii .... Babam o an elini dizine vurdu şaak diye gene bir sessizlik herkes babama bakıyor ne dicek diye. Hemen de konuşmadı iyice odaklandı millet. Beşiktaş gol yedi dedi. Ve ekledi tam kız istendi adam( adam dediği dünürü olacağı kişi ) kızı verdim dedi o an gol yedik bu işte bir hayırsızlık var bir daha düşünelim diye sordu . Aslında ciddi anlamda söyledi bunu ama biz şakaya vurduk kızı aldık . Düğün ayrı komediydi zaten ....
          ----
          Benim teyzemin kızını istemeye geldiklerinde,aniden elektrikler kesilmiş,teyzem de çay yapacak o karanlıkta sen çay yerine,urfa isodu koy demliğe pişir,milletin önüne getir :)) tabii içer içmez herkes geri püskürtmüş :)) Dayıma kız istemeye gittiklerinde ise oturdukları koltuğun ayağı kırıkmış meğer aniden oturunca hepsi tepe taklak olmuş.Yine aynı dayıma bir başka kızı istemeye gittiklerinde ise ev sahibi herşeyi bırakıp, sofra serip ailecek marul yemeye başlamış :) değişik bir zevk :))
           sozdedegilgozde
           Şu an fark ediyorum ki hiç öyle bir etkinlikte bulunmadım. Yaşımda 27 olacak yani!
            sinek_valesi
            Ahh bir istesinler o zaman bkarız :)
             ladydisko
             Bizimkiler birbiyle doğru düzgün konuşamamışlardı dil farkından
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.