76
12.8.2020
İsteme Merasimi Sırasında Yaşadığınız Komik Bir Olay Var mı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mkrdg
   Ben mesela kayınpederime dayı demiştim. 😂
   0
    utumasasiilekayanadam
     benita
     Beni istemediler
      rainywomen
      Kuzenimin istemesinde bir koltukta 3 erkek otururken yengemin video çekme gayretiyle o 3 adamlı koltuğu 10 metre ileriye itmesiydi.
       sairsel
       isteme merasimi başlı başına komedi zaten
        _suveyda_
        Bir abim ve çok sayıda ablam var. Ablalarımın hepsi evlenmiş sıra abime gelmişti. Yengemi abime istemeye gittik. Yengemin de babası rahmetli olmuş, dedesinden isteyeceğiz. Ben son çocuk olduğum için de babam bildim bileli hep yaşlıydı. Yengemin dedesi ve babam da neredeyse akranlar ve iyi arkadaşlar. Saat ilerliyor, bizimkiler konuştukça konuşuyor ama babam bir türlü konuya giremiyordu. Babamdan bi atak gelmeyince yengemin dedesi babama şunu demişti : 'Hocam sen vermeye iyi veriyorsun da almayı bilmiyorsun'. Herkes şok oldu, bi anda sessizlik yaşandı, yetmiş yaşında adamın yaptığı espriye bak diye kaldık. Neyse ki çok kız verdin ama ilk kez isteyeceğin için acemi davranıyorsun gibilerinden bir açıklamayla ortamı yumuşatmıştı.
         thewoman
         Bizimkiler birbiyle doğru düzgün konuşamamışlardı dil farkından
          buse01
          Teyzemi istemeye gelmislerdi.Suan evli zaten.Baya istemeye geldiler,keltos bir adam istemeye geldi,karanlık işler çeviriyor gibime gelmişti ailesi ve o her neyse teyzem şeker yerine tuz katar kahveye bunu hep yaptı her istediklerinde damada,o zamanlar kücüktüm ilkokul falan gidiyordum,karşısına geçtim tuzlu kahveyi icmesini izledim ve içti üstüme püskürmüştü,ben de çocukluk aklıyla keltoş diye ağlamıştım,iyi ki onunla evlenmedi be,hiç sevmemistim onu sjshdhd
           sozdedegilgozde
           Şu an fark ediyorum ki hiç öyle bir etkinlikte bulunmadım. Yaşımda 27 olacak yani!
            mehmet-ali-tekin1
            90'larda bir aile dostumuza gelen talepleri doğrultusunda mütedeyyin bir aileden kız istemeye gittik. "Eee hacı abi ne diyon" sorusu olumsuz sonuçlandı. Yıllar sonra o tanıdığım bașka bir ülkenin eski milli voleybolcu, sarıșın yengemizle evlendi. Bala bak amk.Herifi reddetilerdi.:)
             sinek_valesi
             Ahh bir istesinler o zaman bkarız :)
              ----
              Benim teyzemin kızını istemeye geldiklerinde,aniden elektrikler kesilmiş,teyzem de çay yapacak o karanlıkta sen çay yerine,urfa isodu koy demliğe pişir,milletin önüne getir :)) tabii içer içmez herkes geri püskürtmüş :)) Dayıma kız istemeye gittiklerinde ise oturdukları koltuğun ayağı kırıkmış meğer aniden oturunca hepsi tepe taklak olmuş.Yine aynı dayıma bir başka kızı istemeye gittiklerinde ise ev sahibi herşeyi bırakıp, sofra serip ailecek marul yemeye başlamış :) değişik bir zevk :))
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.