İsteme Merasimi Sırasında Yaşadığınız Komik Bir Olay Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mkrdg
   Ben mesela kayınpederime dayı demiştim. 😂
    benita
    Beni istemediler
     rainywomen
     Kuzenimin istemesinde bir koltukta 3 erkek otururken yengemin video çekme gayretiyle o 3 adamlı koltuğu 10 metre ileriye itmesiydi.
      sairsel
      isteme merasimi başlı başına komedi zaten
       thetalentedmrripley
       Bir abim ve çok sayıda ablam var. Ablalarımın hepsi evlenmiş sıra abime gelmişti. Yengemi abime istemeye gittik. Yengemin de babası rahmetli olmuş, dedesinden isteyeceğiz. Ben son çocuk olduğum için de babam bildim bileli hep yaşlıydı. Yengemin dedesi ve babam da neredeyse akranlar ve iyi arkadaşlar. Saat ilerliyor, bizimkiler konuştukça konuşuyor ama babam bir türlü konuya giremiyordu. Babamdan bi atak gelmeyince yengemin dedesi babama şunu demişti : 'Hocam sen vermeye iyi veriyorsun da almayı bilmiyorsun'. Herkes şok oldu, bi anda sessizlik yaşandı, yetmiş yaşında adamın yaptığı espriye bak diye kaldık. Neyse ki çok kız verdin ama ilk kez isteyeceğin için acemi davranıyorsun gibilerinden bir açıklamayla ortamı yumuşatmıştı.
        ladydisko
        Bizimkiler birbiyle doğru düzgün konuşamamışlardı dil farkından
         buse01
         Teyzemi istemeye gelmislerdi.Suan evli zaten.Baya istemeye geldiler,keltos bir adam istemeye geldi,karanlık işler çeviriyor gibime gelmişti ailesi ve o her neyse teyzem şeker yerine tuz katar kahveye bunu hep yaptı her istediklerinde damada,o zamanlar kücüktüm ilkokul falan gidiyordum,karşısına geçtim tuzlu kahveyi icmesini izledim ve içti üstüme püskürmüştü,ben de çocukluk aklıyla keltoş diye ağlamıştım,iyi ki onunla evlenmedi be,hiç sevmemistim onu sjshdhd
          sozdedegilgozde
          Şu an fark ediyorum ki hiç öyle bir etkinlikte bulunmadım. Yaşımda 27 olacak yani!
           sinek_valesi
           Ahh bir istesinler o zaman bkarız :)
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.