İstediğiniz Saç ve Sakal Modeli
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   İstediğiniz saç sakal görünüm, şu anki yapmak takılmak istediğiniz. Ama şu anki hayatınızdan dolayı yapamadığınız ? Sakallarıma karışmayın scem belanızı. Ama mecburuz. Pff. Şu an böyle yapasım var. Uzun bağlı sevmem ama dağınık olabilir azıcık biraz uzadıydı bir ara ama hiç uzun saçlı yaşamadım. Bilmiyorum nasıl bir şey. Biraz zahmetli iş, azıcık uzun halinden kalan tecrübelerimden bildiğim 1 2 şeysi sürekli şekli bozuluyor. Saça bir şeyler sürüp gezmekte yıpratıyor saçı döküyor. En güzeli kendi hali ama işte nasıl olacak o iş 🤔 pek bilgim yok kesim şekli önemli olabilir hmm 🤔🤷🏻‍♂️ Kızlar nasıl düzgün geziyor ? ¿
    talihsizinteki
    şimdiki halinden çok memnunum umarım ilerde dökülmezler
     yk_45
     kısa saç sinek kaydı traş işyeri zorunluluğu bazen kirli bırakıyorum
      abdes_terligi
      Saç olarak daha kısa olabilirdi. Yanlar 5 numara üstleri de biraz daha uzun, ön tarafta aşağı salınca burun ucuna gelecek şekilde belki. Bir de gür ve dolgun bir sakal büyütebilsem güzel olabilirdi. Tıraş bıçağı büyük ihtimalle kullanmazdim, makine veya makasla kırparak kısaltır şekil verirdim. Bakımı filan da yapılırdı sakal yağı VS.
       disi.ejderya
       Benim burda saçımı dile getirmem lazım sanirim ehehhe 😅 50 cm sacim var suan ama kısacık kestirsem fena olmaz😏
        makeup_melis
        şöyle doğal ve kalıcı bir saç hayal ediyorum, olmadigi icin tarzi tam oturtamamiş olabilirim. :)
         tsukyomi
         Sıfıra vurucam artık. Belime yakınladı uzunluğu, hem bunaltıyor, hem de boyaması, taraması, yıkaması bela. Adam sevmese çoktan sıfırdı. Sakal düşünmüyorum.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.