İstanbul'da Tekne ile Gidilebilecek En İyi 5 Yer
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lotus-yatlk
   https://www.lotusyat.com/
   İstanbul'da Tekne ile Gidilebilecek En İyi 5 Yer
   İstanbul'da tekne kiralayıp veya kendi teknenizle gidebileceğiniz bakir koylar veya muhteşem manzaralar mı arıyorsunuz? Lotus Yatçılık olarak 2019 senesinden beri İstanbul Boğazı’nda profesyonel yat kiralama hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği yerleri deneyimlerimize dayanarak hazırladık.
   https://www.lotusyat.com/istanbul-bogaz-turu
   Kız Kulesi
   İstanbul'un ikonlarından biri olan Kız Kulesi romantik anlar için tekne ile gidilebilecek en iyi yerlerin başında geliyor. Özellikle evlilik teklifi turlarımızda Kız Kulesi en çok tercih edilen yer oluyor. Gün batımı saatlerinde hem Kız Kulesi hem de tarihi yarımadanın görkemli manzarası yat turlarının en göz alıcı durakları arasında yer alıyor. Akıntının yoğun olduğu bu noktaya geldiğinizde çevreyi iyi yoklamalısınız, zira sürüklenip bir feribotla burun buruna gelmenizi istemeyiz. Eğer şanslıysanız yunuslar da akıntıya karşı sizinle seyir yapmaya çalışacaktır.
   https://www.lotusyat.com/istanbul-adalar-yat-kiralama
   Kaşık Adası
   İstanbul'da denize girmek için harika koylar olduğunu biliyor muydunuz? Bu koyların başında Kaşık Adası geliyor. Burası Heybeliada ve Burgazada arasında kalan, yerleşimin olmadığı ve sadece özel tekne ile gidilebilen bir ada. İstanbul'un en temiz ve berrak sularına ev sahipliği yapıyor. Tabi ne zaman gideceğinizi iyi bilmeniz ve akıntı ve rüzgar yönünü kontrol etmeniz önemli. Bazı günler çok yoğun akıntıya kapılabilirsiniz. Demir atarken ve yüzerken dikkat etmekte fayda var.
   https://www.lotusyat.com/istanbul-bogaz-turu
   İstanbul Boğazı
   Tartışmasız İstanbul'da tekne turu yapmaktan bahsedince akla gelen ilk ve en etkileyici yer İstanbul'un muhteşem boğazıdır. Burayı listeye almamak mümkün olmazdı. Yalıları, tarihi sarayları, köprüleri ile İstanbul Boğazı hem turistleri hem de İstanbulluları her zaman etkiler, her ziyaretinizde farklı manzaralar sunar.
   https://www.lotusyat.com/istanbul-adalar-yat-kiralama
   Çam Limanı Koyu
   Bir koya demir atmak ve sakin sularında rahatça yüzmek mi istiyorsunuz? Çam Limanı Koyu İstanbul denizcilerinin en sevdiği yerlerden biri. Korunaklı ve kapalı bir koy olan Çam Limanı'na demir atarak rahatça yüzüp güneşlenebilirsiniz. Akıntı sizi sürüklemez, hatta geceyi rahatça burada geçirmeniz bile mümkün.
   https://www.lotusyat.com/istanbul-bogaz-turu
   Boğaz Köprüleri
   Günbatımı saatleri ve gecenin ilk ışıklarında muhteşem bir renk şöleni sunan Boğaz köprüleri, İstanbul Boğazı’nın özel kutlamalar için en çok tercih edilen noktası. Özellikle evlilik teklifi, yıl dönümü ve doğumgünü gibi organizasyonlarımızda lazerle köprüye yazı yazılması veya çiftlerin isimlerinin yazılması hem yerli hem de yabancı turistler için en etkileyici deneyimlerden birini yaşatıyor.
    anemik
    Tekne ile gidilebilecek mi, ben yürümek dışında bir taşıt kullanmamaya çalışıyorum fakirlikten
    /
    0

    Tarihe Göre

    İçerik bulunamadı.